World-Of-Tanks-Blitz
کسب درآمد دلاری در ایران

بازی World Of Tanks Blitz، یکی دیگر از هیجان انگیز ترین بازی های موجود در Google Play Store می باشد که توسط کمپانی Wargaming World طراحی و پیاده سازی شده است. این عنوان یک شاهکار برای علاقه مندان به دنیای تانک ها می باشد. برای کسانی که دوست دارند در یک میدان نبرد واقعی همراه با دیگر بازیکنان در سراسر جهان یک مسابقه لذت بخش را با انواع تانک های مختلف سپری کنند.

بازی World Of Tanks Blitz دارای گرافیکی بسیار عالی می باشد. بطوری که برای اجرای اولیه بازی باید حتما دارای اینترنت قدرتمند باشید تا بتوانید دیتای یک گیگابایتی این بازی را دانلود کنید. از آنجا که این بازی طرفداران بسیاری دارد، سازندگان آن تصمیم بر این گرفتند که سرور های مختلفی برای کشور های مختلف جهت اجرای بازی بدون کاهش سرعت اینترنت طراحی کنند. همان طور که در تصویر داخل مطلب مشاهده می کنید شما در ابتدای بازی قادر هستید سه سرور مختلف را بر حسب اینترنت خود انتخاب کنید. بهترین سرور، EU می باشد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در بازی می توانید بر حسب علاقه خود، تانک های مختلف از کشور های مختلف برگزینید. هر یک از این تانک ها برای خود ویژگی ها و مشخصه های جداگانه ایی دارند. همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، سازندگان بازی، تانک ها را بر اساس LVL های مختلف طبقه بندی کرده اند. همین امر سبب می شود که گیمر، تلاش بسیار زیادی برای دست یابی به آخرین تانک داخل بازی کند. برای تانک خود می توانید ابزاری های مختلفی انتخاب کنید. هر یک از این ابزار ها کارایی های مخصوص خود را دارند. هرچه سطح تانک شما بالاتر برود، قیمت خرید ابزار نیز بالاتر خواهد رفت. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید شما قادر هستید برای تانک خود، انواع توپ ها (تیر) مختلف را انتخاب کنید.

معرفی بازی موبایل دیرین شاه
بیشتر ببینید

هر یک از این تیرها برای جاهای مخصوص و در موقعیت های مخصوص بکار خواهند رفت. بازی World Of Tanks Blitz، دارای یک حالت آنلاین می باشد. این بازی بر اساس سطح تانک شما، شروع به جستجو کرده و یک میدان نبرد عالی همراه با دیگر بازیکنان در سراسر جهان برای شما تشکیل خواهد داد. همچنین قادر هستید برای بازی کردن با دوستان خود و همراهان خود، داخل یک اتحاد ایرانی شده و در میدان نبرد، با یکدیگر به نابود کردن دشمنان بپردازید. در میدان نبرد شما، با یک دنیای نسبتا بزرگ رو به رو می شوید. در هر مسابقه، تعداد بازیکنان 14 نفر می باشد (هفت نفر VS هفت نفر). یکی از ویژگی های منفی بازی که هنوز برطرف نشده است کنترل نسبتا سخت تانک می باشد. ولی سازندگان بازی در حال تلاش برای طراحی یک کنترل منحصر به فرد برای تانک ها می باشند.

پس از انتخاب کردن و خریدن تانک مورد علاقه خود، می توانید Skills های مخصوص تانک خود را ارتقا دهید. هرچه بیشتر بازی کنید، می توانید سطح Skills های خود را داخل بازی ارتقا دهید. همچنین داخل بازی تانک ها بر اساس نوع سنگین، سبک و … علاوه بر سطح LVL، طبقه بندی نیز شده اند. از آنجا که بازی World Of Tanks Blitz، بسیار سریع در بین ایرانیان در حال گسترش هست، تعداد بسیار زیادی از گیمرهای ایرانی، از فروشگاه بازی خرید انجام می دهند. چرا که در روز های کریسمس و یا آخر هر سال، تخفیف های قابل توجهی برای هر بازیکن مورد نظر قرار خواهد گرفت. شما می توانید خرید VIP، امتیاز و پول بیشتری در هر مسابقه کسب کنید و سریع تر Skills های خود را ارتقا دهید. خوشبختانه، شما قادر هستید، تعداد بسیار زیادی تانک در اختیار داشته باشید. البته برای داشتن بیش از چهار تانک و یا سه تانک باید Slots های مختلفی نیز خریداری کنید.

معرفی بازی موبایل Help Me Jack: Atomic Adventure
بیشتر ببینید

در ادامه خوشحال می‌شویم از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما در رابطه با بازی World Of Tanks Blitz مطلع شویم.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)