Weaphones-WW2
کسب درآمد دلاری در ایران

اگر علاقه دارید سلاح های جنگ جهانی دوم را تجربه کنید به شما بازی زیبا و شبیه ساز Weaphones WW2 را پیشنهاد می کنیم. این عنوان تلاش بسیار زیادی برای به نمایش گذاشتن اول شخص شوتر کرده است طوری که شما وقتی این بازی را انجام می دهید قطعا متوجه خواهید شد که شباهت بسیار زیادی به سبک اول شخص شوتر دارد.

فقط بازی نکنید، بلکه قسمتی از موبایل خود را برعهده بگیرید، دستگاه خود را نگهدارید و کارهایی که شبیه به لود کردن یا آماده کردن سلاح می باشد را انجام دهید و در نهایت، شلیک. شما با عنوان Weaphones WW2 می توانید همراه با بهترین سلاح های جنگ جهانی دوم زندگی کنید. سلاح هایی که با آن ها رو به رو می شوید ساخته شده در کشورهای قدرتمند آمریکا و آلمان است.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

یکی از ویژگی های بسیار عالی بازی، قابلیت شخصی سازی تمامی سلاح ها می باشد. برای اسلحه مورد علاقه خود می توانید دوربین قراردهید، خشاب آن را زیاد کنید و در نهایت صداگیر قرار دهید. اگر نمی دانید که چگونه اسلحه خود را شخصی سازی کنید بازی Weaphones WW2 مخصوص هر سلاح، راهنمای مختص آن را قرار داده است. کمپانی سازنده این بازی یعنی OranginalPlan در توضیحات و معرفی عنوان خود، سبک های مختلف سلاح ها را ذکر کرده است؛ کلت، Rifles و تفنگ های بزرگ یا همان Machine Gun. در کل شما قادر هستید این بازی را به صورت رایگان دانلود کنید و نهایت لذت را با تفنگ های جنگ جهانی دوم ببرید.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل Ninja Kid Run
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)