Township
کسب درآمد دلاری در ایران

Township، عنوانی استراتژی و خانوادگی که توسط Playrix توسعه یافته است، یکی از بهترین بازی های آنلاین موبایلی می‌باشد. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

Township ترکیبی از مزرعه داری و مدیریت شهر است؛ در بازی شما وظایف مختلفی دارید و با گسترش شهر خود به تعداد وظایف شما نیز افزوده می‌شود. در اولین اجرا، بازی به شما آموزش مختصری می‌دهد، ابتدا به شما نحوه کشت محصول یاد داده می‌شود و سپس نحوه ساخت و ساز را یاد خواهید گرفت، کمی بعد نیز می‌آموزید که چگونه محصولات خود را به مشتریان بفروشید و کسب درآمد کنید و در نهایت شهر خود را گسترش دهید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

برای کشت محصولات مختلف مانند، گندم، ذرت و هویج می‌بایست بر روی فیلد های کاشت محصول کلیک کنید و سپس بر روی محصول مورد نظر لمس داشته و آن را بر روی فیلد هایی که می‌خواهید در آن کاشت شود بکشید (Drag). برای افزایش فیلدهای کاشت محصول نیز می‌توانید به بخش ساخت و ساز مراجعه کرده و از بخش کشاورزی، چندین فیلد جدید در مزرعه خود قرار دهید؛ هزینه ساخت فیلد کشت رایگان می‌‌باشد، اما برای گذاشتن هر فیلد، می‌بایست تعداد مشخصی شهروند داشته باشید. برای افزایش تعداد شهروندان خود نیز باید برای آن‌ها خانه بسازید، خانه ها نیز دارای درجه بندی های مختلفی هستند.

در کنار کشاورزی شما دامداری نیز می‌کنید، در بازی شما با حیوانات مختلفی سر و کار خواهید داشت، به عنوان مثال شما برای تهیه شیر شهر خود، می‌بایست به گاوها غذا بدهید، برای تهیه غذای گاوها نیز باید گندم کشت کنید و سپس با استفاده از ساختمان تولید غذای حیوانات، برای گاوها غذا تولید کنید و سپس به آن‌ها غذا بدهید، گاوها پس از خوردن غذا، به شما در زمان مشخصی شیر می‌دهند و با استفاده از شیر بدست آمده نیز می‌توانید محصولات مختلفی را تولید کنید، به عنوان مثال کیک های شکلاتی همراه با شیر تهیه و سپس آن‌ها را بفروشید و یا شیرها را به تنهایی بفروش بگذارید. این پروسه برای تمامی حیوانات یکسان است، منتهی محصولاتی که از طریق هر یک از حیوانات بدست می‌آید متفاوت است.

معرفی بازی موبایل Pako - Car Chase Simulator
بیشتر ببینید

Township برای ذخیره و نگه داری محصولات، انباری در اختیار شما قرار داده است که در هر مرحله، این انبار دارای ظرفیت متفاوتی می‌باشد، برای افزایش ظرفیت انبار خود می‌بایست ابزارهای مختلفی را جمع آوری کنید و سپس اقدام به ارتقای انبار شهر خود کنید و محصولات بیشتری را ذخیره کنید. برای بدست آوردن ابزار، ابتدا می‌بایست راه آهن خود را احداث کنید و سپس با استفاده از قطار های شهر خود، محصولات مزرعه خود را به دست مشتریان موجود در شهرهای دیگر برسانید، پس از اینکه قطار به شهر بازمی‌گردد، هربار با خود ابزارهای مختلفی را می‌آورد.

Township دارای سیستم دوستی و اتحاد جالبی نیز هست، پس از اینکه به اندازه کافی در بازی ارتقا یافتید، می‌توانید به دیگر بازیکنان نیز درخواست دوستی بدهید و از آن‌ها در تهیه سفارشات مشتریان خود کمک بگیرید و یا شما به آن‌ها کمک کنید.

بطور کلی بازی Township عنوانی جذاب و فوق العاده سرگرم کننده است، بازی که به تمامی دوستدارن عناوین آنلاین چندنفره و مدیریتی پیشنهاد می‌شود. شاد باشید.

در ادامه خوشحال می‌شویم از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما در رابطه با بازی Township مطلع شویم.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)