Second-Earth
کسب درآمد دلاری در ایران

بیشتر از این برای آماده شدن سرباز ها جهت جنگ صبرنکنید. به بازی Second Earth بپردازید، یک بازی سریع، گام استراتژیک دفاعی. ترکیبی از ارتش ها همراه با توانایی های منحصر به فرد از جمله؛ Hammer (چکش زن)، Gunner (تیر انداز)، Hades (جهنم)، Assassin (کشیش قاتل)، Dark Angel (فرشته سیاه). همراه با چنین ارتشی وقت را تلف نکنید و وارده میدان جنگ شوید.

جهت ساختن یک سیاره قوی، باید به سیاره های بیگانه دیگر سربزنید و از آنجا منابع غارت کنید. این امر آسان نخواهد بود!. یکی از ویژگی های بسیار عالی بازی حالت ویرایش زمین و ساختمان ها می باشد که شباهت بسیار زیادی به Clash Of Clans دارد. منظور از این حالت Edit Mod می باشد. این مود به منظور ترکیب بهتر ساختمان های سیاره می باشد. می توانید به راحتی ساختمان ها و دیوار ها را با انگشت های خود جا به جا کنید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بازی Second Earth یک عنوان جهانی است که قادر خواهید بود در کناره بازیکنان دیگر تجربه کنید. ناگفته نماند که شما یک قهرمان جنگی در اختیار خواهید داشت که به کمک او می توانید سرباز های خود را فرماندهی کنید. همچنین این قهرمان قابلیت دفاع از سیاره شما در طول حمله های دشمن را دارد. شما می توانید این بازی را که توسط NTREEV SOFT ساخته شده است به صورت رایگان تهیه کنید.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل Clash Of Kings
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)