Samurai-Siege
کسب درآمد دلاری در ایران

احتیاط کنید!، چرا که بازی Samurai Siege بسیار اعتیادآور می باشد. این عنوان شباهت بسیار زیادی به محصولات کمپانی سوپرسل یعنی Clash Of Clans دارد. این بازی توانسته است بر اساس آخرین آمار های بدست آمده سه میلیون بازیکن فعال، به خود اختصاص دهد. برخی از طرفداران این عنوان، علاقه بسیار زیادی به جنگ های کلنی یا همان اتحادی دارند.

ارتشی از نژدا سامورایی ها را فرماندهی کنید!، روستای خود را بسازید و آن را تبدیل به یک دژ بسیار مستحکم در برابر حملات دشمن کنید. توجه داشته باشید که بازی Samurai Siege کاملا رایگان می باشد و داخل بازی فقط آیتم هایی جهت خرید، از جمله الماس وجود دارد. یک بازی استراتژیک و مولتی پلیر فان می باشد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

با بازیکنان مختلف در سراسر جهان مبارزه کرده و جهت ارتقا ساختمان های خود، از آن ها منابع غارت کنید. البته راه دیگری هم هست!. اگر می خواهید به تنهایی پیش نروید و نیاز به کمک دارید می توانید به اتحاد های مختلف داخل بازی مراجعه کنید!. سربازهایی که در این بازی طراحی شده اند شامل؛ نینجا، دژکوب، غول می باشد. ناگفته نماند که این بازی دارای بخش Story Mode است و می توانید بجای حمله به بازیکنان دیگر، بخش Story Mode را سپری کنید.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل پسرخوانده
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)