Power-Ping-Pong
کسب درآمد دلاری در ایران

آیا تا به حال شده از یک بازی خوشتان بیاید اما افراد دیگر نظر خاصی در رابطه با آن نداشته باشند؟ بنظر می‌رسد که بازی سرگرم کننده است اما آیا واقعا این شما هستید که فقط از بازی خوشتان می‌آید؟ چه چیزی اشتباه است؟ ممکن است شما نیز تعجب کنید و متوجه منظور ما نشوید. اولین تجربه ما از بازی Power Ping Pong حدود یک هفته به طول انجامید و موارد بسیار جالب توجهی از بازی دستگیرمان شد؛ در ادامه به بررسی بازی خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

Power Ping Pong یک بازی تنیس روی میز که بطور خاص برای صفحه نمایش های لمسی طراحی شده است. این عنوان کمی احمقانه تر از تنیس روی میز بصورت واقعی است، اما به این معنا نیست که بازی آسان است. حرکات سریع و خشن، شخصیت های رنگارنگ و پرواز توپ در سراسر صفحه نمایش شما را برای رسیدن به امتیاز 11 قبل از حریف همراهی می‌‌کنند. همچنین می‌توانید قدرت خود را افزایش دهید و یا سطح جدیدی را برای بازی انتخاب کنید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بازی با استفاده از کشیدن انگشت بر روی صفحه نمایش (Swipe) مانند بازی Fruit Ninja کنترل می‌شود، حتی افکت جالبی بعد از هر ضربه بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود، افکتی مانند بریدن بخشی از صفحه نمایش. بطور کلی شما باید انگشت خود را از پایین تا بالا بر روی صفحه بکشید تا توپ را با زاویه دقیق به حریف برگردانید. در نهایت هر چه سریع تر انگشت خود را بر روی صفحه بکشید، می‌توانید توپ را زودتر به سمت حریف بفرستید، بصورت افقی به توپ ضربه بزنید و توپ را با حرکتی تند و فانتزی هدایت کنید.

معرفی بازی موبایل نجات سیب زمینی
بیشتر ببینید

همه چیز عالی است اما متاسفانه (به معنای واقعی کلمه) اکثر ضربه ها از دست می‌روند، بر روی iPad Air توپ بازی بسیار کوچک دیده می‌شود و به نظر می‌رسد که شما می‌بایست دقت بسیاری داشته باشید تا بتوانید به درستی به توپ ضربه بزنید. برای یک بازی سرگرم کننده این مورد کمی سخت بنظر می‌رسد، با این حال ما حتی به بخش راهنمای بازی نیز رفتیم، اما فایده ای نداشت.

پس از یک ساعت بازی حس خستگی ما نسبت به بازی کاملا نمایان شد. حتی از این بدتر، اولین رئیس بازی نیز بسیار سخت تر بنظر می‌رسید (40 برابر سخت تر). خیلی عجیب بنظر می‌رسید، مطمئنا افراد دیگری نیز با ما هم عقیده هستند. به هر حال سوال اصلی این بود که در این جهنم ما چه چیزی را از دست داده ایم!؟ چرا بازی اینگونه است؟

ما فکر کردیم که کنار گذاشتن چنین بازی، اصلا لذت بخش نیست، بنابراین همچنان به بررسی بخش های مختلف آن پرداختیم. برای شروع با استفاده از iPhone 6 به بخش تنظیمات حساسیت بازی رفتیم، بازی حرکات انگشت را در این بخش کنترل می‌کند. در اینجا ما به نکته مهمی دست یافتیم، بنظر می‌رسد که بازی نیاز به کشیدن انگشت بر روی صفحه بصورت کاملا دقیق دارد. مطمئن شوید که انگشت شما وسط توپ قرار دارد و برای اینکه بهتر ضربه بزنید، بهتر است که انگشت خود را با فاصله بیشتری نسبت به توپ از بالا و یا پایین با توجه به موقعیت قرار دهید و سپس به آن ضربه بزنید. برای اینکه ضربات تند بزنید نیز می‌توانید کمی حالت چرخشی به توپ بدهید. اگر می‌خواهید که کنترل کاملی بر روی بازی داشته باشید، بهتر است که از صفحه نمایش کوچک تری استفاده کنید، به اینصورت بر روی تمامی موقعیت های صفحه کنترل کاملی خواهید داشت و می‌توانید ضربات را با دقت بیشتری هدایت کنید.

معرفی بازی موبایل Alien Creeps
بیشتر ببینید

بعد از اینکه بازی را در حالات مختلف تست کردیم، بنظر می‌رسید که بطور کامل به بازی مسلط شدیم و بالاخره احساس خوبی نسبت به Power Ping Pong پیدا کردیم. بازی Power Ping Pong عنوانی جذاب و سرگرم کننده است، امیدواریم مشکل دوستانی که نمی‌دانستند چگونه به توپ ضربه بزنند نیز حل شده باشد. مطمئنا حالا می‌دانیم که چرا بازی در ابتدا کمی عجیب بنظر می‌رسد و ممکن است دردسر ساز باشد، اما با کمی تامل و فراگرفتن نحوه بازی، Power Ping Pong تبدیل به عنوانی اعتیادآور و دوست داشتنی می‌شود.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)