nejatsibzamini
کسب درآمد دلاری در ایران

نجات سیب زمینی شما را دعوت به چالش های مختلف و یک هدف اصلی در هر مرحله می‌کند؛ در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

در بازی شما می‌بایست با استفاده از سه کنترلر موجود بر روی صفحه نمایش، شخصیت اصلی بازی را کنترل کنید، از موانع مختلف عبور کنید، ستاره و امتیاز جمع کنید، تخریب کنید و سیب زمینی را نجات دهید. بازی بدون هیچ مقدمه خاصی شما را به اجرای مراحل دعوت می‌کند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

هر چه مراحل بیشتری را بگذرانید با چالش ها و سختی های بیشتری روبرو می‌شوید، موانع موجود در بازی افزایش می‌یابند و البته طول اتمام هر مرحله نیز زیاد خواهد شد. در اولین مرحله بازی نیز، شاهد راهنمای استفاده از کنترلرهای بازی خواهیم بود، همچنین در هر مرحله از بازی، چنانچه فکر کنید که با یک آیتم جدید مواجه شدید و نیاز به راهنما دارید، مطمئنا با راهنمای مربوط به آن بخش روبرو خواهید شد.

طراحی و گرافیک بازی بصورت تماما دوبعدی کار شده است، طراحی شخصیت اصلی بازی جالب بنظر می‌رسد، پس زمینه و آیتم های موجود در بازی نیز، دارای طراحی نسبتا ساده، اما استانداردی هستند. موسیقی متن و افکت های صوتی نیز قابل قبول می‌باشند.

بطور کلی بازی نجات سیب زمینی، عنوانی سرگرم کننده است، بازی که دارای مراحل نسبتا کمی است، البته ممکن است در بروزرسانی های بعدی به تعداد مراحل و چالش های بازی افزوده شود. شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 3

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل Galaxy Legend
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)