joghde-dana
کسب درآمد دلاری در ایران

جغد دانا یکی از معدود عناوینی است که شما را دعوت به بازی و آموزش می‌کند، در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

در بازی شما می‌بایست یکی از موضوعات موجود را انتخاب نمایید، سپس سبک مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید، به عنوان مثال می‌توانید بصورت کلاسیک و یا زمان دار به بازی بپردازید، می‌توانید بصورت معکوس یا عادی به سوالات پاسخ دهید و … .

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

با توجه به موضوعی که انتخاب می‌کنید، سوالات مربوط به آن شاخه علمی برای شما به نمایش در می‌آیند، شما می‌بایست در هر بخش بگویید که متن مطرح شده صحیح است یا غلط و به همین شکل به بازی ادامه دهید و امتیاز کسب کنید.

رابط کاربری بازی در سطح قابل قبولی می‌باشد و طرح های مختلف استفاده شده نیز استاندارد هستند. جغد دانا دارای بخش آموزشی نیز می‌باشد، در این بخش شما با راهنمای استفاده از بازی بصورت کامل آشنا خواهید شد. بازی دارای 13 حالت و 130 مرحله مختلف می‌باشد. جغد دانا برای اندازه صفحه نمایش های مختلف نیز بهینه سازی شده است، البته اشکالات کوچکی در بخش نمایش سوال در برخی از اندازه ها دیده می‌شود که در آپدیت های بعدی حتما حل خواهند شد.

بطور کلی بازی جغد دانا عنوانی جذاب و سرگرم کننده است، بازی که در آن می‌توانید اطلاعات عمومی و تخصصی خود را محک بزنید. شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 3

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی قسمت چهارم بازی موبایل 41148
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)