Jealous-Chickens
کسب درآمد دلاری در ایران

عناوین اعتیاد آور بسیاری تاکنون برای دستگاه های موبایل عرضه شده اند، مرغ‌ها اعصاب ندارند یکی از این عناوین اعتیاد آور و البته سرگرم کننده است. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

بازی دارای دو حالت تک نفره و دو نفره می‌باشد. در بازی شما می‌بایست، مرغ ایرانی داستان را با استفاده از لمس های مکرر در سمت راست و چپ صفحه نمایش، کنترل نمایید، در این بین باید مواظب تخم مرغ هایی که از سمت بالا به سمت پایین شناور هستند نیز باشید البته به زمین نیز برخورد نکنید، در غیر اینصورت شما خواهید باخت!

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

هر بار که به سمت راست و چپ می‌روید، یک عدد به عدد اصلی رکورد شما اضافه می‌شود و در نهایت نیز می‌توانید رکورد خود را ثبت کنید.

طراحی پس زمینه و شخصیت های بازی بصورت فلت و تماما دو بعدی کار شده است، رابط کاربری بازی نیز استاندارد و قابل قبول می‌باشد. بازی دارای راهنمای ساده ای نیز در شروع می‌باشد، با این حال راهنمای کار شده می‌توانست خیلی بهتر کار شود، به اینصورت شما حتما باید چند بار در ابتدای بازی شکست بخورید تا با نحوه بازی بطور کامل آشنا شوید.

بازی مرغ‌ها اعصاب ندارند، عنوانی سرگرم کننده و ایرانی است، بازی که در آن شما می‌بایست بصورت تک نفره و یا دو نفره رکورد بزنید و تخم طلا جمع کنید! شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 3

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل Zombie Defense
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)