Hills-of-Glory
کسب درآمد دلاری در ایران

در آپدیت های اخیر این عنوان، سازندگان بازی هفتادمین تپه های افتخار از WWII را جشن گرفته اند!. بازی Hills Of Glory به عنوان برترین بازی جایزه گرفته در سال 2013 واقع در پاریس می باشد. خوشبختانه این بازی، از گوگل پلی پشتیبانی می کند و می توانید به راحتی با اکانت خود وارده بازی شده و دستاوردهای مختلف را آنلاک کنید (Achievements). براساس گفته های افرادی که بازی Hills Of Glory را تجربه کرده اند بازی، بر روی موبایل Galaxy S4 دارای باگ بود و بعضی مواقع Crash می شود.

همه را بکشید البته اگر زنده بمانید!. هم اکنون زمان نجات دادن اروپا فرا رسیده است. داخل ایتالیا مبارزه های خود را آغاز کنید و سپس به آلمان رفته و در نهایت پایان جنگ!. بازی Hills Of Glory دارای موقعیت  های بحرانی مختلف می باشد. گرافیک بازی در قالب 3D است. در این بازی باید از پناهگاه خود در مقابل هزاران دشمن دفاع کنید. سلاح های شما برای مبارزه با آن ها تفنگ، توپ انداز، اتش افکن و حملات هوایی می باشد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

توانایی خود را در جنگ های مختلف محک بزنید و جوایز بیشتری را آنلاک کنید. اسکور (Score) خود را با دوستان خود بر روی فیس بوک به اشتراک قراردهید. این بازی از قابلیت مولتی تاچ به همراه حالتی فان کارتونی پشتیبانی می کند. شعار سازندگان بازی عبارت است از؛ این موبایل من هست، این برای جنگیدن هست و این برای فان (شادی) است.

امتیاز ویژن ها - 3

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل هزارمشتان
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)