Hero-Sky
کسب درآمد دلاری در ایران

به دوستان خود برای یک مبارزه هیجان انگیز در قالب جنگ های اتحادی، ملحق شوید. قهرمان مورد علاقه خود را شخصی سازی کنید و به سمت جنگ های بی حدو مرز همراه با سربازان خود بروید. شهر خود را در یک دژ غیرقابل نفوذ بسازید بسازید و در دنیای آسمان برتری کسب کنید.

در بازی Hero Sky، قهرمانانی جنگجو همراه با توانایی های مختلف طراحی شده اند. پس از پایان رسیدن حمله خود به دشمن، سربازانی که زنده مانده اند می توانند به شهر برگردند و نیاز نیست که دوباره آن ها را بسازید!. قهرمان شما دارای لول می باشد و هرچه از آن در حنگ های بیشتر استفاده کنید می توانید لول آن را بالاتر ببرید. تعداد بسیار زیادی تاکتیک های جنگی استراتژیکی داخل بازی وجود دارد که هنوز شما آن ها را کشف نکرده اید!. اسب تروا را در قلب دژ دشمن رها کنید تا سربازان شما را پخش کند و به حمله شما سرعت ببخشد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

همچنین می توانید از سربازان و قهرمانان خود برای دفاع از دژ در مقابل حملات دشمن استفاده کنید. وارده اتحاد شده و هیجان بازی را با دوستان خود داخل اتحاد به اشتراک بگذارید. یکی از ویژگی های وارد شدن به یک اتحاد، کسب کردن سرباز هایی از سوی دیگران به تعداد محدود می باشد و یا به نوعی می توانیم بگویم Donate!.

امتیاز ویژن ها - 3

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل Rise of the Blobs
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)