Chapaki
کسب درآمد دلاری در ایران

خوش رکاب شما را دعوت به کمی بیشتر فکر کردن می‌کند، عنوانی خوش ساخت و البته ایرانی؛ در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

در بازی شما می‌بایست به سوالاتی که در طول مسیر مطرح می‌شوند، پاسخ بدهید. دقت داشته باشید که باید حتما سوالات را بصورت وارونه حل کنید، یعنی اگر شما به سوالی درست جواب دهید، جریمه خواهید شد. اگر حس کردید که نمی‌توانید به یک یا چند تا از سوالات پاسخ دهید، می‌توانید با پرداخت هزینه مجازی، از سوال ها عبور کنید. با پاسخ دادن به سوال های بیشتر، شما متراژ بیشتری را می‌گذرانید و در نتیجه رکورد بالاتری را از آن خود می‌کنید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

طراحی و رابط کاربری بازی بسیار جذاب، ساده و شیک پیاده سازی شده است. بازی دارای سه شخصیت اصلی می‌باشد، اولین شخصیت بصورت رایگان در دسترس می‌باشد و برای دسترسی به دو شخصیت دیگر، می‌بایست هزینه کنید و یا امتیاز مناسبی بدست آورید. شما می‌توانید بخش های مختلف ماشین های خود را ارتقا دهید و با سرعت بیشتری در مسیر حرکت کنید و امتیاز کسب کنید.

خوش رکاب بیش از 1500 سوال مختلف را در خود جای داده است، عنوانی چالشی برای دوستداران معما و سرگرمی. هم اکنون می‌توانید این عنوان را از طریق مارکت های اندرویدی دریافت کنید. شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل Battle Glory
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)