Blocky-Highway
کسب درآمد دلاری در ایران

بنظر می‌رسد باد جدیدی که بازی های مسابقه ای مختلفی را به همراه دارد به سمت بازی های موبایلی روانه شده است. بازی هایی که با استفاده از کنترل ژیروسکوپ تهیه شده اند و همچنان راه طولانی که در پیش دارند را طی می‌کنند. بازی های اینچنینی یکی از بهترین راه ها برای مصرف انرژی و لذت بردن هستند و توسعه دهندگان Blocky Highway نیز موفق شده اند تمامی عناصر این سبک را بکار گیرند و عنوانی ساده اما بی پایان که می‌توان موارد بسیاری را در آن تجربه کرد، منتشر کنند.

Blocky Highway دارای گزینه های نسبتا مناسبی برای کنترل می‌باشد، شما می‌توانید با استفاده از لمس و یا حرکت دادن دستگاه، بازی را کنترل نمایید؛ همچنین می‌توانید مکان قرار گیری آیکون های موجود بر روی صفحه نمایش را نیز شخصی سازی کنید. کنترل حرکتی (tilt control) بازی نیز بخوبی کار می‌کند و همه آن‌ها به اندازه کافی آسان هستند. شما در هر لحظه از بازی می‌توانید ترمز و یا شتاب بگیرید، ماشین را حرکت دهید و از موانع عبور کنید. ما در ابتدا بیشتر از سیستم کنترل لمسی بازی خوشمان آمد، اما پس از کمی تلاش برای یادگرفتن نحوه کنترل با استفاده از حالت حرکتی (حرکت دستگاه)، با این حالت نیز ارتباط خوبی برقرار کردیم.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در بزرگراه سه حالت مختلف برای بازی وجود دارد، یک راه، دو راه (حالت سخت) و سواری بی پایان که در این حالت آسیب (damage) بطور کلی حذف می‌شود. دو راه در بازی وجود دارد که مورد علاقه ماست، اولی خطر کردن و دریافت جایزه برای آن است و دومی نیز آموزش رانندگی در فضایی فانتزی و ساده است. در اکثر موارد بازی یک عنوان رانندگی بی پایان است اما ماموریت های مختلف به حفظ جذابیت بازی کمک کرده اند، برای مثال رد شدن از کنار 25 ماشین بدون تصادف. پس از انجام هر ماموریت شما سکه (coin) دریافت خواهید کرد.

معرفی بازی موبایل عصاره
بیشتر ببینید

موانع و ترافیک در بازی با استفاده از الگوهای مختلف بوجود می‌آیند و شما نمی‌توانید تقلب کنید یا مکان مانع بعدی را حدس بزنید. جلوه های صوتی نیز جالب توجه هستند، مانند صدای وارد شدن قطار، تراکتور و … . در طول مسیر حروف و سکه های مختلفی نیز وجود دارند، با جمع آوری حروف و دستیابی به هر کلمه نیز امتیاز خواهید گرفت.

Blocky Highway عنوانی نسبتا ساده است، برای حذف کردن تبلیغات در بازی، باز کردن شخصیت و ماشین های بیشتر می‌بایست $0.99 پرداخت نمایید. البته با بدست آوردن سکه در بازی نیز می‌توانید آیتم های مورد نظر خود را بدست آورید، یکی از راه های دستیابی به سکه در بازی نیز مشاهده فیلم های مختلف مشابه بازی Crossy Road است. با استفاده از سکه ها در طول مراحل نیز می‌توانید مسیر بیشتری را طی کنید (ماشین را از تصادف نجات دهید و به بازی ادامه دهید).

Blocky Highway یک بازی مسابقه ای جذاب است که در آن باید بصورت بی پایان به رانندگی بپردازید، امتیاز کسب کنید و ماموریت های مختلف را پشت سر بگذارید.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)