Battlegrounds
کسب درآمد دلاری در ایران

عنوان Battlegrounds یک بازی حماسه ایی جنگی فانتزی است. یکی از جدیدترین بازی هایی که جایزه SpaceTime را به خود اختصاص داده است. یک بازی کاملا اعتیادآور، ارتش خود را فرماندهی کنید آن هم در یک جهان فانتزی. فرمانروایی خود را بسازید، سربازان خود را آموزش دهید و در برابر دشمنان خود بایستید و با آن ها مبارزه کنید.

بازی Battlegrounds تاکنون بیش از سی میلیون بازیکن به خود اختصاص داده است و شما می توانید این بازی را در کناره سی میلیون بازیکن سپری کنید. این بازی به عنوان 50 بازی برتر در PocketGamer شناخته می شود. اساس بازی، طبق MMO می باشد. سربازهایی که شما در اختیار خواهید داشت شامل؛ Warriors (رزمندگان)، Magical Mage (جادوگرهایی از نژاد میگ)، Rangers (رنجرز های بسیار کشنده)، کسانی که نیاز دارند برای ارتقای سطح خود در میدان جنگ های مختلفی حضور پیداکنند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

قابلیت های بازی که جا دارد در اینجا به تعدادی از آنها اشاره کنیم؛ یک Base ساده ساخته و به هر Kingdom یا پادشاهی که خواستید می توانید منتقل شوید. 10 سرباز مختلف در طول بازی مشاهده خواهید کرد که با همه آن ها آشنا می شوید. یک ارتش درست کنید که می تواند شامل hearty Warriors ،brutal Trolls و یا fire-breathing Dragons باشد. از قلمرو خود با استفاده از سلاح های مختلف از جمله؛ منجنیق، توپ انداز، برج های کماندار، بمب های مخفی، دیوار می توانید در برابر حملات دشمنان خود دفاع کنید.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل هزارمشتان
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)