Battle-Glory
کسب درآمد دلاری در ایران

افرادی که این بازی استراتژیک را انجام داده اند قطعا باید نقاط مثبت آن را شناخته باشند. اگر بخواهیم به این نقاط مثبت اشاره کنیم به نظرهای آنان در گوگل پلی استور می پردازیم چراکه از بازی Battle Glory، یک عنوان لذت بخش و فان گیم یاد شده است.

یک تجربه ایی جدید و بدون خستگی در کف دستان خود سپری کنید. در این بازی، شما سربازان خود را فرماندهی می کنید، تانک های خود را می سازید، هواپیماهای جنگنده تولید می کنید و مهم تر از همه جنگ هایی بسیار سخت در مقابل پلیرهای برتر در سراسر جهان. یکی از ویژگی های قابل توجه بازی Battle Glory حضور لیگ های متفاوت در بازی می باشد که باعث می شود بازیکن را تشویق کند تا جایی که می تواند به دیگران حمله کرده و به لیگ های بالاتر سعود کند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بر اساس نقد های طرفداران این بازی، گیم پلی آن شباهت بسیار زیادی به یکی از محصولات کمپانی سوپرسل یعنی بوم بیچ دارد!، زمان آپگرید کردن ساختمان ها بر اساس لول شما بیشتر و بیشتر می شود. در کل اگر بخواهیم بگوییم که این بازی با کدام یک از گیم های دیگر شباهت بسیاری می تواند داشته باشد باید به کلش آف کلنز و بوم بیچ اشاره کنیم تا جایی که بعضی از طرفداران به سازنده بازی گفته اند که از روی کلش آف کلنز کپی کرده اید!.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل Rise of the Blobs
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)