Angry-Cats
کسب درآمد دلاری در ایران

عنوان Angry Cat یک بازی شگفت انگیز برای اندروید است که مبتنی بر حرکات فیزیکی می باشد. گربه های مختلفی از نژدا ها و جنس های متفاوت پرتاب کنید و سعی کنید که با استفاده از آن ها سگ ها را ریشه کن کنید. هرگربه دارای توانایی خاص خود می باشد. همچنین می توانید از موقعیت های مختلف بازی از جمله؛ شب، شهر، بیابان و برف لذت ببرید. اما می خواهیم به گونه های مختلف گربه در این بازی اشاره کنیم؛ گربه های نارنجک انداز، گربه های نینجا، گربه های خلبان، گربه های چاق و گربه با تراکم بالا.

گربه های عصبانی همیشه دارای توانایی های متفاوت خواهند بود آن هم موقعی که قدرت آن ها در طول بازی افزایش یابد. در کل از این گربه ها می توانید در جهت نابود کردن سگ ها استفاده کنید و امتیاز های بسیاری کسب کنید. منتظر چی هستید!؟ هم اکنون شروع به تجربه این بازی کنید. ناگفته نماند که در این بازی می توانید تا لول 60 ارتقا پیدا کنید!. یکی از مشکلاتی که طرفداران این بازی را کمی خسته کرده است، تبلیغات بیش از اندازه در طول بازی می باشد!، که اعصاب همه را خورد کرده است.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

ناگفته نماند که برخی از افراد بازی Angry Cats مشابه عنوان Angry Birds می دانند. گرافیک بازی فوق العاده بالاست و بدون شک می توان آن را در تصویر های داخل این پست احساس کرد. هم اکنون می توانید این بازی را به صورت رایگان تهیه کنید و لحظات خوبی را سپری کنید. بازی Angry Cats توسط استودیوی GameVille طراحی و پیاده سازی شده است.

معرفی بازی موبایل آخرین امپراطوری
بیشتر ببینید

امتیاز ویژن ها - 3

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)