Alien-Creeps
کسب درآمد دلاری در ایران

بیگانگان اینجا هستند و قصد صلح کردن با ما را نخواهند داشت. آیا شما می توانید زمین را نجات دهید؟. عنوان Alien Creeps یک بازی در سبک دفاعی یا همان Tower Defense می باشد که دارای دو مود Frenzied (دیوانه وار) و Epic Battles (جنگ های حماسی) می باشد. انبوهی از دشمنان گمراه!. رعد و برق، بالگرد ها، هیاهو و سروصدا. دشمنان خود را با برج هایی بسیار قدرتمند با خاک یکسان کنید. آن ها را با استفاده از پیاده نظام هایی محکم و استوار به همراه قهرمانان مسلح نابود کنید.

در بازی Alien Creeps باید دقت داشته باشید که تا جایی که امکان دارد سلاح های و برجک های خود را ارتقا دهید. چراکه ارتقا دادن آن ها در جهت بالابردن مقدار، ضرباتی هست که به دشمنان شما وارد می کنند. گرافیک بازی همان طور که در تصاویر داخل پست مشاهده می کنیم بی نقص و قابل قبول می باشد. مهم ترین سلاح شما داخل بازی در واقع Tesla یا همان برج هایی که رعد و برق می زنند است.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

داخل بازی برای شما لول های مختلفی قرارشده است. به تازگی در نسخه جدید بازی، در صورتی که شما به لول Pharaoh’s Tomb بروید، می توانید 5 چالش جدید را آنلاک کنید. در کل این بازی که توسط کمپانی Outplay Entertainment Ltd منتشر شده است کاملا رایگان است و می توانید به راحتی دانلود کنید.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل Power Ping Pong
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)