ironkill
کسب درآمد دلاری در ایران

عنوان Clash Of Robots یکی دیگر از مجموعه بازی های هیجان انگیز در دنیای اندروید می باشد. این بازی توسط کمپانی نه چندان معروف، Play Motion طراحی و پیاده سازی شده است. در این بازی شما می‌توانید از بین 25 ربات فوق العاده قوی، یکی را انتخاب کنید و به مبارزه با ربات های دیگر بپردازید. هر یک از این ربات ها ویژگی های منحصر به خود را دارند و بر اساس سلیقه خود قادر هستید یکی را بر گزینید.

در ابتدای بازی باید مراحل مقدماتی را انجام دهید. یک کاراکتر زن، شما را در مراحل آموزش همراهی خواهد کرد. همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، در هنگام مبارزه سه کلید در اختیار شما می باشد که هر یک از آن‌ها  ضربه هایی قوی به حریف وارد می کند. همچنین در اطراف کلید ها، آیکون های مختلفی مشاهده می شود که در هنگام مبارزه ناگهان به رنگ آبی در آمده و با زدن بر روی آن ها می توانید حریف خود را به شدت مجروح کنید. 

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در بازی ربات ها سطح های مختلفی دارند و بر اساس Tier طبقه بندی شده اند. اگر شما یک ربات را بر اساس سلیقه خود برگزینید، این قابلیت را خواهد داشت که ربات را آپگرید کنید. هرچه بیشتر ربات خود را آپگرید کنید، شکل و بدن ربات شما مدرن تر می شود.

مراحل بازی حالت ماجراجویی دارد. همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، در نقشه ماجراجویی، پس از چند مرحله، با یک ربات بزرگ رو به رو می شوید و با نابود کردن آن می توانید به مراحل بعدی ماجراجویی دست یابید. در اطراف مراحل ماجراجویی با عنوان Event رو به رو می شویم که در مدت زمان کوتاهی فعال هستند و باید هرچه سریع تر برای دست یابی به جایزه این مسابقه ها را تمام کنید. 

در کل بازی IronKill Clash Of Robots یک عنوان 3D با گیم پلی هیجان انگیز می باشد و محیط های جذابی را برای طرفداران بازی های هیجان انگیز به ارمغان می آورد.

معرفی بازی موبایل Ninja Kid Run
بیشتر ببینید

در ادامه خوشحال می‌شویم از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما در رابطه با بازی Iron Kill – Clash of Robots مطلع شویم.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)