islandsecret-p1
کسب درآمد دلاری در ایران

بازی راز جزیره عنوانی معمایی است که با داستان جالب خود شما را سرگرم خواهد کرد، در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

راز جزیره روایت گر داستان دختری به نام سارا می باشد که پدر خود را از دست داده است، پدر سارا که چندین ماه قبل به دریا می رود و پس از آن دیگر بازنمی گردد، هم اکنون دلیل نبود او تبدیل به معمایی برای حل کردن می شود. خط داستانی بازی در نگاه اول بسیار ساده بنظر می رسد، اما بازی شما را دعوت به ماجراجویی و یافتن نکته های مختلفی در رابطه با اتفاقاتی که افتاده می کند. راز جزیره به شما امکان تغییر روند داستان بازی را می دهد، به این صورت که شما با حل کردن معماهای مختلف و بررسی دیالوگ های موجود در بازی می توانید در تغییر روند داستانی بازی تاثیر بگذارید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

رابط کاربری صفحه اصلی بازی ساده و جذاب است، گزینه های زیادی برای استفاده در این صفحه وجود ندارد، تنها گزینه های ادامه بازی، شروع بازی و خروج و کلیدی برای امتیاز دادن به بازی در صفحه اصلی دیده می شود. طراحی عنوان بازی در صفحه اصلی نیز مورد قبول می باشد، پس زمینه آن نیز با حال و هوای داستان بازی همخوانی دارد.

گیم پلی بازی بسیار ساده می باشد، شما کنترل شخصیت سارا را برعهده دارید و می بایست آن را در محیط حرکت دهید، با استفاده از دو گزینه موجود بر روی صفحه نمایش، می توانید به سمت چپ و یا راست حرکت کنید، در طول مسیر و مکان های مختلف، قسمت هایی که دارای دیالوگ می باشند، با علامت سوال مشخص شده اند، البته بر روی اکثر وسایل موجود در محیط دیالوگی قرار گرفته است که می بایست برای مشاهده صحبت هایی که سارا در مورد آن ها می کند، بر روی وسیله مورد نظر چندبار لمس نمایید. تعداد دیالوگ هایی که در هر بخش از بازی وجود دارد، مشخص نیست، برای مشاهده ادامه صحبت های هر بخش می بایست بر روی علامت سوال کلیک کنید و یا چندبار لمس بر روی وسایل نمایید.

معرفی بازی موبایل Marine Adventure for TANGO
بیشتر ببینید

راز جزیره شخصیت های دیگری را نیز در خود جای داده است، آن ها به شما در یافتن جواب معما ها کمک می کنند و یا از شما درخواست های مختلفی می کنند، با تمامی شخصیت های موجود در بازی نیز می توانید صحبت کنید، کافیست آن ها را لمس نمایید. دیالوگ هایی که بین شخصیت ها رد و بدل می شود، در بالای صفحه نمایش شما نشان داده می شود، شاید تنها ایرادی که بتوان به قسمت نماش صحبت ها در بازی گرفت، این باشد که دیالوگ های بازی بدون هیچ کادری به نمایش در می آیند، همچنین وجود گزینه ای برای افزایش اندازه متن صحبت ها در بازی نیز می توانست نکته مثبت بسیار خوبی باشد، با این حال صحبت های بازی به خوبی قابل مشاهده و بررسی هستند.

مکان های بازی تشکیل شده از تصاویر مختلفی هستند، حتی شخصیت های بازی نیز از چندین تصویر مختلف تشکیل شده اند و ترکیب چند تصویر مختلف از هر شخصیت به آن ها انیمیشن های متفاوت افزوده است. شاید اگر بر روی طراحی ظاهر شخصیت اصلی بازی تمرکز بیشتری گذاشته می شد، نتیجه نهایی بی نقص تر می بود. تمامی وسیله ها و موارد موجود در محیط کاملا استاندارد جای گذاری شده اند، کیفیت برخی از قسمت های بازی پایین می باشد، اما اکثر بخش ها از کیفیت و وضوح بالایی برخوردار می باشند.

استفاده از پس زمینه های صوتی و موسیقی در محیط های بازی نیز یکی از ویژگی های مثبت بازی می باشد. بطور کلی اولین قسمت بازی راز جزیره عنوانی قابل قبول و سرگرم کننده می باشد. اگر به دنبال عنوانی معمایی و رازآلود می باشید، حتما راز جزیره را بازی کنید. شاد باشید.

معرفی بازی موبایل Alien Creeps
بیشتر ببینید

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)