41148-part-3
کسب درآمد دلاری در ایران

41148، بازی که در ابتدا با حواشی بسیاری روبرو شد و خیلی زود تبدیل به یکی از محبوبترین ماجراجویی های ایران شد، تاکنون دو قسمت از این عنوان منتشر شده است و هم اکنون نیز قسمت سوم این عنوان سریالی عرضه شده. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

گاهی اوقات سازندگان برای معرفی بازی های خود، قبل از انتشار شعار های عجیب می‌دهند و کلی بزرگنمایی می‌کنند، بلکه بازی آن‌ها مطرح و در نهایت پر فروش شود، 41148 از آن دسته بازی هاییست که بدون هیچگونه حمایتی، بصورت تماما مستقل ساخته و سپس منتشر شد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

41148 داستان فردی را روایت می‌کند که به تازگی حافظه خود را از دست داده است و در مکانی مرموز بهوش می‌‌آید و به مرور زمان، متوجه می‌شود که خود او نیز در بوجود آمدن مکان های موجود و اتفاقات افتاده نیز نقش داشته است. در دو قسمت گذشته بازی شما را سرگرم حل معماهای مختلف با استفاده از عناصری مثل، یافتن اشیا و قرار دادن آن‌‌ها در جای مورد نظر می‌کرد، بطوری که کمبود تنوع در گیم پلی بازی کاملا حس می‌شد، هر چند داستان بازی آنقدر پتانسیل بالایی داشت تا بدون تنوع گیم پلی نیز بتوان آن را به اتمام رساند.

در قسمت سوم 41148 شما با اشخاص جدیدی آشنا می‌شوید، افرادی که ظاهرا قبل از اینکه حافظه خود را از دست بدهید با آن‌ها رابطه نسبتا خوبی داشتید، البته تمامی این اشخاص انسان نیستند! طبق معمول در بازی شما وارد ساختمانی تازه می‌شوید و به دنبال سوالات خود، تمام اتاق ها را جستجو می‌کنید، پس از اینکه با دو نفر اولیه در بازی ملاقات می‌کنید و از ماجراهای جالبی در مورد گذشته خود مطلع می‌شوید، بازی به شما یک دوست هدیه می‌دهد. (برای اینکه داستان بازی اسپویل نشود، از ارائه اطلاعات بیشتر در این بخش خودداری شده است.)

معرفی بازی موبایل Darkness Reborn
بیشتر ببینید

اینبار عناصر جدیدی نیز به بازی افزوده شده است، به عنوان مثال در بخشی از بازی شما می‌بایست با لمس مکان های مشخص، مبارزه را به اتمام برسانید و یا با استفاده از سیستم حرکتی دستگاه خود، کنترل یکی دیگر از شخصیت های موجود در بازی را برعهده بگیرید. در اکثر موارد این حس که بازی کاملا خطی است به شما القا می‌شود، اما بطور کلی شما نیز انتخاب هایی خواهید داشت. قابل ذکر است که این نسخه نیز دارای پایان های مختلف و یک آیتم مخفی است.

طراحی محیط و گرافیک بازی نیز تاحدودی پیشرفت کرده است، جزئیات محیط بیشتر شده و حتی در بخشی از بازی، اشیا موجود نیز پویا شده اند. بطور کلی 41148 در بخش طراحی تکمیل و قابل قبول می‌باشد. افکت های صوتی و موسیقی های متن نیز بخوبی استفاده شده اند و حس خوبی را به مخاطب منتقل می‌کنند.

بطور کلی قسمت سوم بازی 41148، دنباله ای چشم گیر برای دو قسمت قبلی خود می‌باشد، قسمتی که شما را بیش از پیش مشتاق و در انتظار قسمت آینده خود می‌گذارد! امیدواریم که در آینده ای نچندان دور، شاهد انتشار نسخه انگلیسی این عنوان نیز باشیم. شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)