trixmen-legends
کسب درآمد دلاری در ایران

نبرد اساطیر عنوانی استراتژی حمله و دفاع از قلعه است، بازی کاملا ایرانی ساخته استودیو بازی‌سازی تریکسمن که با ویژگی های منحصر به‌فرد خود شما را سرگرم خواهد کرد. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

بازی در همان ابتدا شما را وارد میدان نبرد اصلی نمی‌کند، ابتدا می‌بایست مراحل ابتدایی را بگذرانید و سپس با وارد کردن نام کاربردی مخصوص خود، با دیگر بازیکنان در میدان‌های مختلف به مبارزه بپردازید. بخش ابتدایی بازی شما را با تمامی ویژگی های موجود در بازی آشنا می‌کند. ممکن است در نگاه اول نبرد اساطیر کمی خسته کننده بنظر برسد، اما کمی تحمل داشته باشید تا وارد بخش اصلی شوید، مطمئنا بازی شما را مجذوب خود خواهد کرد و برای ساعات طولانی سرگرم می‌شوید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

گیم پلی نبرد اساطیر براساس انتخاب کارت های مختلف و قراردادن آن‌ها در مکان مورد نظر است، هر کارت مقدار اکسیر خاصی دارد، به عنوان مثال اکسیر مورد نیاز کارت کوتوله، یک می‌باشد، در محیط بازی، در سمت چپ نواری آبی رنگ وجود دارد که اکسیر شما را نشان می‌دهد، با هر بار استفاده از کارت های نیروهای خود، از این مقدار کم خواهد شد و اکسیر شما بلافاصله شروع به پر شدن خواهد کرد، تکمیل شدن نوار اکسیر در هر بار چند ثانیه زمان خواهد برد، به همین دلیل می‌بایست در انتخاب کارت های مناسب برای مبارزه با دشمنان دقت نمایید.

هر کارت در بازی برابر نیرویی خاص است، هر یک از این نیروها دارای ویژگی های مختلفی می‌باشند، به عنوان مثال یکی از کارت ها به شما قابلیت تیرباران کردن دشمنان را خواهد داد و دیگری شمشیرزنی را برای حمله به قلعه دشمن ارسال می‌کند. منوی اصلی بازی دارای بخش های مختلفی می‌باشد، یکی از مهم ترین قسمت های موجود در منو، بخش کارت ها است، در این بخش شما توانایی ارتقا دادن کارت های خود را دارید. بعد از به اتمام رساندن هر مبارزه در میدان نبرد، به شما جوایزی داده خواهد شد، با استفاده از این آیتم ها که از طریق صندوقچه به شما انتقال داده می‌شوند، می‌توانید کارت های خود را ارتقا دهید. با ارتقا دادن کارت های خود در بازی، سطح شما نیز افزایش پیدا می‌کند و امکانات بیشتری برای استفاده در بازی بدست خواهید آورد.

معرفی بازی موبایل Clash of Clans
بیشتر ببینید

بازی دارای گرافیک کارتونی و دوبعدی است، طراحی های موجود در بازی ساده اما زیبا هستند، هر یک از شخصیت ها دارای طراحی خاصی می‌باشند، جزئیات هر میدان نبرد نیز با دیگری متفاوت است. طراحی منوی اصلی و رابط کاربری بازی نیز قابل قبول می‌باشد و اصلا شما را خسته نمی‌کند. با این حال اگر افکت های تصویری بیشتری در منوهای بازی استفاده می‌شد، مطمئنا جذابیت استفاده از بازی افزایش پیدا می‌کرد.

برای بازکردن صندوقچه هایی که جایزه می‌گیرید، نیاز به کلید دارید، یکی از ویژگی های جالب توجه نبرد اساطیر، قابلیت واقعیت افزوده می‌باشد. به این‌صورت که ابتدا با فعال سازی سیستم مکان یابی دستگاه خود، بازی شما را در نقشه قرار می‌دهد و حالا شما باید از جای خود بلند شده و در دنیای واقعی حرکت کنید! به نشانگر موجود بر روی صفحه نمایش نگاه کنید و به سمت کلید صندوقچه بروید و بعد از گذراندن مسیری مشخص در دنیای واقعی، کلید صندوق را پیدا کنید و بلافاصله صندوقچه را باز کرده و آیتم های موجود در آن را بدست آورید. این ویژگی می‌تواند کمی شما را در محیط واقعی نیز به چالش بکشد. با این‌حال برای بازکردن صندوقچه ها، می‌توانید از سیستم بازکردن با استفاده از گذران زمانی مشخص و یا الماس نیز استفاده کنید.

نبرد اساطیر دارای بخش فروشگاهی کاملی می‌باشد، در فروشگاه بازی هرچیزی پیدا می‌شود، از بسته های الماس گرفته تا صندوقچه و آیتم های مختلف، خرید در بازی بصورت پرداخت آنلاین انجام خواهد شد و همه چیز بهینه می‌باشد. لازم به ذکر است که استفاده از فروشگاه بازی به هیچ وجه الزامی نیست، اما مطمئنا برای اینکه بتوانید سریع تر پیشرفت کنید و از تمامی ویژگی های بازی استفاده نمایید، خرید آیتم های موجود در فروشگاه به شما پیشنهاد می‌شود.

معرفی بازی موبایل High Speed Race: Racing Need
بیشتر ببینید

بازی نبرد اساطیر شما را دعوت به جنگ با دیگر بازیکنان بصورت آنلاین می‌کند، در نبرد‌های آنلاین می‌توانید برای حریف خود شکلک بفرستید، با ارسال این شکلک ها اعصاب حریف خود را تحت تاثیر قرار داده و یا خوشحالی خود را به او نشان دهید. بعد از به اتمام رساندن هر نبرد آنلاین، به شما ستاره و جایزه داده خواهد شد. با افزایش سطح در بازی، می‌توانید وارد قبیله شوید و با دیگر بازیکنان در یک قبیله به مبارزه بپردازید. با استفاده از کد دعوت خود نیز می‌‌توانید دیگران را به بازی دعوت کرده و با ‌آن‌ها دوست شوید.

نبرد اساطیر عنوانی بسیار جذاب و سرگرم کننده است، بازی که به تمامی طرفداران عناوین استراتژی کارتی، مبارزه ای پیشنهاد می‌شود، گیم پلی روان، گرافیک کارتونی و متنوع بودن کارت های موجود در بازی، شما را برای مدت زیادی سرگرم می‌کند. همین حالا بازی را نصب و وارد میدان نبرد شوید.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)