pesarkhande
کسب درآمد دلاری در ایران

پدرخوانده، نه اشتباه نکنید! پسرخوانده عنوانی استراتژی، مافیایی و البته ایرانی که دارای گیم پلی بسیار جذابی است، در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

پسرخوانده از همان ابتدا مخاطب را تشنه پیشرفت در بازی می‌کند، بعد از پایان یافتن بارگذاری اولیه بازی، شما به بخش آموزشی هدایت می‌شوید، این بخش که شامل 5 مرحله مختلف است، همراه با داستانی طنزگونه تمامی ویژگی و قابلیت های موجود در بازی را به شما معرفی می‌کند، شاید در ابتدا با شنیدن دیالوگ های خنده دار شخصیت ها تعجب کنید، اما با گذشت زمان متوجه خواهید شد که یکی از نقاط قوت بازی همین دیالوگ های طنز و فارسی آن است. مسلما تیم صدابرداری بازی به خوبی کار خود را انجام داده اند؛ البته اکثر دیالوگ های موجود در بازی خلاصه می‌شوند به مراحل اولیه و آموزشی بازی، پس از آن شما در طول بازی، صرفا یک سری دیالوگ های تکراری را خواهید شنید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

گیم پلی بازی به این‌صورت است که شما می‌بایست با استفاده از قابلیت های هر یک از شخصیت های بازی که بصورت کارت می‌باشند، به حریف حمله کنید و آن‌ها را تماما نابود سازید. در هر دور از بازی شما می‌توانید سه قهرمان متفاوت داشته باشید، اسامی شخصیت های بازی بسیار جالب هستند. هر یک از شخصیت ها دارای سه ویژگی خاص می‌باشند، دو ویژگی بصورت عادی در دسترس است و ویژگی دیگر فقط پس از پر شدن نوار خشم شما در بازی قابل استفاده است. قبل از شروع هر مبارزه، شما می‌توانید کارت های هر شخصیت را ارتقا دهید، پس از هر ارتقا قدرت کارت ها افزایش پیدا می‌کند. برای دریافت قابلیت ارتقای کارت ها نیز باید صندوقچه‌های مختلفی که در طول بازی دریافت می‌کنید را باز کنید.

معرفی بازی موبایل Shadow Fight 2
بیشتر ببینید

در طول بازی به شما صندوقچه های مختلفی داده خواهد شد، در ابتدای بازی بازکردن صندوقچه ها کار راحتی خواهد بود، اما به مرور که در بازی پیش‌ می‌روید، باید برای باز شدن هر صندوقچه چند ساعت صبر کنید یا اقدام به هزینه برای بازکردن صندوقچه ها کنید. به این منظور شما باید از طریق فروشگاه موجود در بازی الماس، سکه و … بخرید. تمامی پرداخت هایی که در بازی انجام می‌دهید با استفاده از درگاه های پرداخت ایرانی می‌باشند. پس از اینکه صندوقچه ها را باز می‌کنید، بصورت شانسی شما کارت های ارتقا و شخصیت های جدیدی دریافت می‌کنید. قابلیت مشاهده ویدئو تبلیغاتی و سپس دریافت کارت های جایزه نیز بنظر جالب است، از این طریق بازی خیلی حرفه ای اقدام به پخش تبلیغات کرده و پس از آن به شما جایزه خواهد داد.

مطمئنا پسرخوانده از استانداردهای موجود در این سبک بهره می‌برد، ممکن است چندین و چند بازی دیگر مشابه پسرخوانده مشاهده کرده باشید، اما پسرخوانده با عناصر ایرانی و جذابی که در خود بکار برده است، کاملا ارزش امتحان کردن را دارد، طوری که امکان معتاد شدن به بازی و انجام نبردهای آن نیز بسیار زیاد است. به همین منظور اگر جنبه بازی های آنلاین را ندارید، نه تنها دور پسرخوانده، بلکه کلا سمت این‌سبک از بازی‌ها نروید!

گرافیک و طراحی های بازی در یک کلام عالی و بی نقص هستند، بازی دارای شخصیت های متنوعی است و هر شخصیت دارای طراحی و ویژگی های منحصر بفردی می‌باشد، انیمیشن های شخصیت ها در بازی نیز فوق العاده جذاب و سرگرم کننده می‌باشند.

معرفی بازی موبایل Help Me Jack: Atomic Adventure
بیشتر ببینید

در هر مبارزه، شما با حریف دیگری به صورت آنلاین به مبارزه می‌پردازید، در بین مبارزه، می‌توانید با استفاده از گزینه ارسال چت، از چند متن آماده برای صحبت کردن با حریف خود استفاده کنید، به عنوان مثال به او سلام کنید، برای او رجزخوانی کنید، ناراحت شوید و یا پیروزی خود را جشن بگیرید. هر دور از بازی دارای 15 قسمت چرخشی است، به این صورت بازیکنان بصورت نوبتی اقدام به استفاده از کارت های خود می‌کنند. شخصیت های بازی هم به سه دسته تهاجمی، پشتیبانی و تانک تقسیم می‌شوند.

بطور کلی بازی پسرخوانده عنوانی تحسین برانگیز و سرگرم کننده است. گیم پلی اعتیاد آور، شخصیت های متنوع، صداگذاری بی‌نقص، طراحی عالی محیط و شخصیت ها و … همگی از ویژگی های مثبت این بازی می‌باشند. شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)