onemt-war
کسب درآمد دلاری در ایران

انتقام سلاطین شما را به نبردهای صحرایی دعوت می‌کند، عنوانی استراتژی و جذاب است. در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

اگر بخواهیم انتقام سلاطین را با بازی دیگری مقایسه کنیم، می‌توانیم به Clash of Kings اشاره نماییم، انتقام سلاطین عنوانی نسبتا مشابه به بازی Clash of Kings است با این حال عناصر ویژه و بخصوص خود را دارد، به هر صورت اگر بخواهیم به اینصورت بازی را بررسی کنیم، هزاران بازی هم‌سبک استراتژی وجود دارند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

انتقام سلاطین به شما مدیریت تخت و پادشاهی در صحرایی خطرناک را می‌دهد، در ابتدا مشاورتان آموزش های لازم را به شما می‌دهد و سپس از طریق بخش ماموریت ها، می‌توانید کارهایی که باید انجام دهید را پیگیری کنید، با این‌حال در طول بازی، مشاورتان، گزینه های جالبی را به شما معرفی می‌کند و همیشه راهنمایی‌تان خواهد کرد. از همان ابتدای بازی می‌توانید وارد اتحاد ها شوید و دوستان زیادی پیدا کنید، اما اشتباه نکنید! این به معنی بی هزینه بودن عضویت در اتحادها نیست، هر اتحاد نیازمند یک سری چیزها برای ارسال درخواست به مدیر آن است، به عنوان مثال داشتن رتبه 20 همراه با 5000 سرباز. البته این‌ها صرفا مثال هستند و گزینه های موجود در بازی متفاوت تر است. وقتی که شما در اتحادی عضو باشید، می‌توانید با دوستان خود به مبارزه با دیگران در بازی بپردازید و مکان‌های مختلفی را به تصرف خود درآورید.

گرافیک و طراحی آیتم های مختلف موجود در بازی بسیار عالی است، البته تا وقتی که بازی را زوم نکنید! از دور همه چیز عالی بنظر می‌رسد، اما متاسفانه بافت های گرافیکی بازی باتوجه به اینکه اکثرا تصویر هستند، با کمی بزرگنمایی کیفیت خود را از دست می‌دهند، به هر حال نمی‌توان خیلی به این‌مورد ایراد گرفت. انتقام سلاطین، هزاران آیتم و بخش مختلف دارد، همگی از طراحی بصری استانداردی بهره می‌برند و شمارا در طول بازی به هیچ وجه خسته نخواهند کرد. افکت های صوتی استفاده شده در بازی نیز قابل قبول هستند، از صدای لمس کردن سربازخانه گرفته تا صدای ارتقای ساختمان های مختلف، همگی بسیارخوب می‌باشند و حس جالبی را به شما منتقل می‌کنند.

معرفی بازی موبایل مثلت مرگ
بیشتر ببینید

ساختمان های بسیاری در انتقام سلاطین وجود دارد، هر ساختمان ویژگی های مختلفی دارد، به عنوان مثال ساختمان سربازخانه به شما قابلیت آموزش سربازهای مختلفی را می‌دهد، حال شما می‌توانید به ارتقای این ساختمان نیز بپردازید و سربازهای جدیدتری را آموزش دهید، سپس با استفاده از سربازها، به سرزمین های مختلف سفر کنید و منابع بسیاری بدست آورید و یا در جنگ‌های صحرایی قدرت نیروهای خود را به رخ دیگران بکشید. ساختمان های مربوط به تهیه چوپ و … نیز بسیار کاربردی هستند. در طی انجام بازی می‌توانید از سیستم چت‌روم هم استفاده کنید.

انتقام سلاطین به شما پاداش و هدایای مختلفی نیز می‌دهد، با انجام هر ماموریت، شما می‌توانید درخواست پاداش کنید، همچنین در طول بازی ممکن است ناگهان شما هدیه دریافت کنید. گیم‌پلی بازی به چند بخش مختلف تقسیم شده است، بخش ساخت و ساز ساختمان‌های پادشاهی و گسترش نیروها، بخش حمله و تصرف سرزمین‌های دیگر و شرکت در اتحاد‌های مختلف. تمامی این بخش‌ها دارای ویژگی و قابلیت‌های خاص خود می‌باشند.

بطور کلی بازی انتقام سلاطین، عنوانی است که می‌تواند شمارا برای ساعات زیادی بطور مداوم سرگرم کند، حتی اگر بازی را پس از نصب فراموش کرده باشید، انتقام سلاطین خودش دست به کار می‌شود و با ارسال اعلامیه شما را دعوت به ادامه بازی ‌می‌کند! اگر از آن دسته افرادی هستید که به بازی‌های استراتژی علاقه‌ بسیاری دارید، انتقام سلاطین گزینه بسیار خوبی است. شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)