dreamFactory
کسب درآمد دلاری در ایران

کارخانه رویایی ساخته گلیم گیمز، عنوانی مدیریتی است که به شما توانایی مدیریت کارخانه ای رویایی را خواهد داد. در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

بیمه معلم تقدیم می‌کند! اولین چیزی که پس از اجرای بازی مشاهده خواهید کرد. پس از آن وارد منوی اصلی بازی خواهید شد، صفحه اصلی بازی دارای طراحی بسیار ساده ای می‌باشد، تنها گزینه شروع / ادامه در وسط صفحه درخشان است و بقیه موارد بصورت گزینه های رنگی در صفحه نمایش در دسترس هستند. عنوان بازی نیز در بالای صفحه نمایان است. گزینه ای تحت عنوان قصه وجود دارد، در این بخش فیلمی کوتاه بصورت کمیک پخش خواهد شد و ماجرای کارخانه را برای شما تعریف می‌کند. خیلی سعی شده است که فیلم تهیه شده جالب و خنده دار باشد، با این حال قصه بازی می‌توانست با جزئیات بیشتری ارائه شود. بلافاصله پس از شروع بازی، آموزش های مورد نیاز به شما داده خواهد شد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بازی شما را دعوت به مدیریت کارخانه ای بزرگ می‌کند، کارخانه ای دارای بخش های مخلتفی همچون تولید چوب، چوب بری، رنگرزی و … شما در هر یک از این بخش ها می‌بایست کارگر استخدام کنید، برای استخدام هر کارگر نیز باید سکه خرج کنید، پس از انتخاب کارگر برای استخدام می‌توانید بیمه مورد نظر برای آن را نیز تایین نمایید، باتوجه به اینکه بیمه معلم نیز حامی بازی می‌باشد، تاکید بسیاری بر روی بیمه در بازی شده است. به هر صورت یکی از موارد کلیدی در بازی نیز هست. برای اینکه بتوانید در بازی کسب درآمد کنید، باید به خوبی بتوانید موارد مورد نیاز را تهیه کنید، به عنوان مثال چوب تهیه کنید، صندلی بسازید، صندلی ها را رنگ کنید و بفروشید. با درآمد بدست آمده می‌توانید کارگر های بیشتری استخدام کرده و تولیدات خود را بیشتر کنید و یا آیتم های بیشتری برای استفاده در بازی بخرید.

معرفی بازی موبایل Clash of Clans
بیشتر ببینید

کارخانه رویایی جدای از گیم پلی اصلی، دارای بازی های کوچک سرگرم کننده مختلفی نیز می‌باشد. بازی دارای طراحی محیط سه بعدی و شخصیت های دو بعدی می‌باشد، این دو مورد به خوبی با یکدیگر ترکیب شده اند و نتیجه کار بسیار خوب شده است. تنها ایرادی که می‌توان به بخش طراحی کارخانه رویایی گرفت، طراحی آیکون ها و گزینه های مختلف موجود در صفحه نمایش است، به عنوان مثال گزینه راهنما از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است و یا دیگر گزینه های بازی نیز عموما به همین صورت می‌باشند. به هر صورت امیدواریم در بروزرسانی های بعدی این موارد از طراحی بهتری بهره‌مند شوند.

بازی دارای فروشگاه سکه نیز می‌باشد، بسته های مختلفی برای خرید وجود دارد، با پرداخت هزینه ای مشخص می‌توانید به مقدار سکه مورد نظر دست پیدا کنید و از سکه ها در بازی استفاده نمایید. قابل ذکر است که خرید سکه در بازی الزامی نیست، اما اگر می‌خواهید خیلی زودتر پیشرفت کنید، باید از این بسته ها بخرید. بازی به مرور به شما ماموریت های مختلفی را نیز می‌دهد و سرگرم کننده تر خواهد شد. یکی از نکات مثبت بازی پیشرفت کارگرها است، روند پیشرفت کارگرها در بازی به این صورت می‌باشد ( کارگر ساده، کارگر نیمه ماهر، کارگر ماهر و در نهایت سرکارگر )، وقتی کارگر ها در بازی پیشرفت می‌کنند، مقدار و زمان تولید محصول نیز افزایش پیدا خواهد کرد. با ارتقای کارخانه نیز می‌توانید کارگرهای بیشتری استخدام کنید و تولید بیشتری داشته باشید.

در بازی باید مواظب حال کارگرها نیز باشید، برای اینکه حال آن‌ها را خوب کنید، باید آن‌ها را به رستوران بفرستید و یا بیمه کنید. بازی دارای فهرست برترین ها نیز می‌باشد، با ثبت نام در این بخش، می‌توانید جایگاه خود را نسبت به دیگر بازیکنان ببینید و سطح خود را افزایش دهید.

معرفی بازی موبایل Gunship Battle
بیشتر ببینید

موسیقی های متن استفاده شده در بازی بسیار عالی می‌باشند و حس خوبی را به شما القا خواهند کرد، اما به عنوان مثال موسیقی صفحه اصلی و بخش مدیریت کارخانه، موسیقی متن بازی قدیمی Harvest Moon می‌باشد، هرچند استفاده از موسیقی های آماده در ساخت بازی مشکل چندانی ندارد، اما مطمئنا تهیه موسیقی اختصاصی برای بازی بهترین گزینه است. به طور کلی موسیقی های استفاده شده در بازی قابل قبول هستند.

بازی کارخانه رویایی عنوانی استراتژی و مدیریتی است، بازی که برای ساعات زیادی شما را سرگرم خود خواهد کرد و قدرت مدیریتی شما را به چالش خواهد کشید. شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)