Last-Empire---War-Z-Strategy
کسب درآمد دلاری در ایران

بازی Last Empire War Z یا همان آخرین امپراطوری، عنوانی استراتژی است. در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

آخرین امپراطوری به شما قدرت مدیریت پایگاهی عظیم را می‌دهد. این‌بار نه تنها باید از پایگاه خود در برابر دیگر بازیکنان دفاع کنید، بلکه باید مواظب حمله زامبی‌ها نیز باشید. در همان ابتدای بازی زامبی‌ها به پایگاه شما حمله ور شده اند، شما نیز با ساخت سربازخانه و پرورش سربازان، باید جلوی آن‌ها را بگیرید و تمامی زامبی ها را نابود سازید. پس از آن مشاور شما در بازی، آموزش های لازمه را مطرح خواهد کرد و بعد گذشت چیزی حدود 10 دقیقه از بازی، شما کاملا به سیستم گیم‌پلی آخرین امپراطوری مسلط می‌شوید. البته بازی دارای بخش های مختلفی است و آشنایی با تمامی آن‌ها کمی زمان‌بر است.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در همان ابتدای بازی می‌توانید بدون هیچ دقدقه ای وارد اتحادها شوید و با دوستان خود به بازی بپردازید. در هر اتحاد ویژگی های جالبی وجود دارد، می‌توانید درخواست کمک کنید، به دیگران نیرو بفرستید، چیزی بخرید، چت کنید و یا با دوستان خود به دشمنان حمله کنید. بخش چت عمومی در بازی نیز می‌تواند سرگرم کننده باشد، در این بخش می‌توانید با تمامی بازیکنان آنلاین در بازی به گفتگو بپردازید.

یکی از مهم ترین موارد در بازی، پرورش سربازان مختلف است، شما می‌توانید افسران و سربازهای نیرومندی را برای دفاع از پایگاه و یا حمله به دیگر پایگاه ها آموزش دهید. همچنین امکان ارتقا دادن هر دسته از سربازان نیز در بازی وجود دارد. بطور کلی تمامی ساختمان ها، شخصیت ها و عناصر موجود در بازی قابل ارتقا هستند. به عنوان مثال می‌توانید ساختمان سربازخانه را به مرحله دو ارتقا دهید، به این‌صورت قابلیت های بیشتری برای استفاده شما فراهم خواهد شد. همچنین برای دریافت جایزه های بیشتر، این ارتقاها در بازی بسیار مفید هستند.

معرفی بازی موبایل Hero Sky
بیشتر ببینید

پس از اتمام بخش های آموزشی، بازی به شما ماموریت های مختلفی می‌دهد، به عنوان مثال آموزش تیراندازان و حمله به زامبی ها. پس از به پایان رساندن هر ماموریت می‌توانید درخواست دریافت جایزه کنید. جایزه های مختلفی در بازی دریافت می‌کنید، گاهی سکه می‌گیرید و گاهی مقداری مواد اولیه برای تولید و ساخت تجهیزات. آخرین امپراطوری دارای بخش فروشگاهی کاملی است، از طریق فروشگاه بازی شما می‌توانید اقدام به خرید آیتم های مختلفی کنید، با استفاده از سکه های خود در بازی نیز خیلی زودتر پیشرفت خواهید کرد.

طراحی و گرافیک بازی راضی کننده است، مثل اکثر بازی‌های هم سبک و مشابه، آخرین امپراطوری نیز مشکل از دست دادن کیفیت بافت تصاویر پس از بزرگنمایی را دارد، اما نسبت به عناوین دیگر، قابل تحمل تر پیاده سازی شده است. افکت های صوتی و موسیقی پس زمینه بازی هم قابل قبول می‌باشد.

یکی دیگر از ویژگی های سرگرم کننده بازی آخرین امپراطوری، امکان کشتن زامبی های اطراف پایگاه با لمس کردن بر روی آن‌ها است، شما می‌توانید با لمس کردن آن‌ها را نابود سازید. این ویژگی برای گذران زمان در بازی خیلی کاربردی است، مطمئنا در جریان هستید که برای ساخت یا ارتقای ساختمان ها، باید مدت زمانی خاص صبر کنید، به همین منظور به جای اینکه از بازی خارج شوید، می‌توانید مشغول له کردن زامبی ها در طول بازی شوید! همچنین بخش چت و گفتگو نیز جالب توجه است.

بطور کلی بازی آخرین امپراطوری عنوانی استراتژی و سرگرم کننده است، مهم ترین ویژگی بازی نیز ویژگی های جالب گیم‌پلی آن است. شاد باشید.

معرفی بازی موبایل Samurai Siege
بیشتر ببینید

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)