Nejatyafte1
کسب درآمد دلاری در ایران

نجات یافته عنوان یکی از بازی های اکشن و ترسناک ایرانی است که می‌خواهد با داستان و ویژگی های بصری جالب توجه خود شما را برای مدتی سرگرم کند، در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

گیم‌پلی بازی مانند اکثر بازی‌های هم‌سبک و مشابه از چند عنصر مختلف تشکیل شده است، می‌بایست با استفاده از گزینه های موجود بر روی صفحه نمایش شخصیت بازی را کنترل کنید، گزینه‌های حرکت در مسیر، دویدن، تیراندازی، چراغ قوه و گزینه ای برای پرش بر روی صفحه نمایش وجود دارند. برای تغییر زاویه دوربین و هدف گیری نیز می‌توانید در هر کجای از صفحه که دلخواهتان است لمس داشته باشید؛ خب به نظر ساده می‌رسد اما بازی گاهی اوقات شما را مجبور به تکرار چندباره یکی از بخش ها می‌کند، به عنوان مثال صدای ترسناک موجودات ناشناخته در بازی به گوش‌‌تان می‌رسد اما خبری از آن‌ها در محیط پیشرویتان نیست! خیلی تعجب نکنید، حتما آن‌ها از پشت سر دارند به شما نزدیک می‌شوند؛ در این‌ لحظات از بازی پیشنهاد ما این است که به سرعت بدوید و سپس بچرخید و با یک لمس بر روی گزینه تیراندازی، خود را نجات دهید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

برای اینکه از داستان بازی سردربیاورید حتما باید به بخش راهنما و داستان بازی در صفحه اصلی مراجعه کنید، در این قسمت که بصورت متن یک سری اطلاعات به شما داده می‌شود، داستان بازی و راهنمای بسیار خلاصه ای را می‌توانید مطالعه کنید. شخصیت اصلی بازی که شما کنترل آن را برعهده دارید یک خلبان نظامی عضو گروهی ضد تروریستی است که ماموریت دارد مناطق تحت کنترل تروریست ها را بمباران کند؛ پس از اتمام ماموریت و در راه برگشت هواپیمای شما به دلیل اتمام سوخت سقوط می‌کند! مطمئنا ایرادات بسیاری می‌توان به داستان بازی و نحوه روایت آن گرفت اما با توجه به اینکه نجات یافته عنوانی مستقل بوده و توسط یک نفر ساخته شده است، همه چیز قابل قبول می‌باشد. بخشی از داستان بازی بصورت قسمت های کوچک ویدئویی که در طی بازی پخش می‌شوند روایت می‌شود.

معرفی بازی موبایل Samurai Siege
بیشتر ببینید

موسیقی و افکت‌های صوتی استفاده شده در بازی نیز قابل قبول و بسیار خوب هستند، افکت‌های مختلفی همچون صدای محیط، دشمنان، تیراندازی و …

گرافیک و طراحی نجات یافته تماما سه بعدی می‌‌باشد، البته منوهای بازی از طراحی بسیار ساده ای برخوردار هستند و اجزای تشکیل دهنده آن‌ها صرفا چند تصویر آماده و متن‌های مختلف می‌باشند. محیط بازی پر از درخت و بسیار تاریک می‌باشد، خیلی کم پیش می‌آید که با محیطی پر از جزئیات برخورد کنید و از ابتدا تا انتهای بازی با محیط های مشابه به هم مواجه خواهید شد. در طول مسیر بازی شما با موجودات ترسناکی نیز روبرو می‌شوید، البته آن‌ها بدون کوچک ترین حرکت فیزیکی (!) فقط به شما از یک سمت نزدیک می‌شوند و اگر به شما برسند با صفحه مرگ روبرو خواهید شد. مطمئنا اگر انیمیشن های مختلفی برای دشمنان بازی پیاده سازی می‌شد بازی بسیار جذاب‌تر بود. نجات یافته دارای بخش تنظیمات گرافیکی نیز هست، از طریق این قسمت می‌توانید با توجه به قدرت دستگاه اندرویدی خود گرافیک بازی را تغییر دهید.

باتوجه به گفته سازنده بازی، آیتم‌های مخفی مختلفی نیز در محیط بازی وجود دارند، کافیست کمی بیشتر در محیط بچرخید و به جستجوی آیتم‌های مختلف بپردازید. در حین بازی گاهی اوقات شخصیت اصلی با خود حرف می‌زند و باتوجه به اتفاقی که در حال رخ دادن است دیالوگی را مطرح می‌کند؛ دیالوگ‌هایی که توسط شخصیت اصلی نجات یافته گفته می‌شوند در وسط صفحه نمایش و بصورت متنی ظاهر می‌شوند و پس از خواندن آن‌ها کافیست بر روی متن لمس کنید و به بازی ادامه دهید.

معرفی بازی موبایل ستاره دریایی شگفت انگیز
بیشتر ببینید

بطور کلی بازی نجات یافته عنوانی سرگرم کننده برای آن‌ دسته از افرادی است که می‌خواهند کمی بترسند و تجربه عنوانی اکشن اول شخص را بر روی دستگاه اندرویدی خود داشته باشند. پس از به اتمام رساندن اولین قسمت از نجات یافته حتما قسمت دوم آن را نیز بازی کنید، قسمت دوم بازی نیز دارای ویژگی های منحصر بفردی است. شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 3

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)