hezarmoshtan
کسب درآمد دلاری در ایران

هزارمشتان عنوانی هیجان انگیز و اکشن که قراره حسابی شما را به عنوان مخاطب سرگرم کند! داستانی پهلوان محور و معشوقه ای که انگیزه قهرمان بازیست. در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

هزارمشتان از آن دسته بازی های واقعا خوش‌ساخت ایرانیست که بطور کلی حس خوبی به مخاطب القا می‌کند. گیم‌پلی بازی بسیار متنوع و جالب پیاده سازی شده است، از مشت های سنگین ساخت یاشار (!) گرفته تا حرکات فروت نینجایی (Fruit Ninja) بازی. همگی بسیار عالی هستند. بله همان‌طور که ذکر شد، بازی شباهت بسیاری به عنوان محبوب Fruit Ninja دارد، البته تفاوت ها کاملا مشخص و واضح است. در هر مرحله از هزارمشتان شما باید با توجه به علامت هایی که بر روی سر دشمنان نمایش داده می‌شوند، صفحه را لمس کنید، به عنوان مثال از سمت راست به سمت چپ صفحه بکشید و برعکس.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

با انجام هر یک از این حرکات، شما به دشمنان مشت می‌زنید و آن‌ها را بعد از چند ضربه از پا درمی‌آورید. خوشبختانه روند بازی ثابت نخواهد ماند و به مرور که در مراحل پیشروی می‌کنید، امکانات و قابلیت های بیشتری به بازی افزوده می‌شود، به عنوان مثال می‌توانید از نیروهای ویژه ای که برای بازی تعریف شده اند استفاده کنید، مثلا از قدرت هزارمشتان استفاده کرده و در یک لحظه تمامی دشمنان حاضر در صفحه را نابود سازید.

پس از کشتن هر یک از دشمنان به شما سیبیل داده می‌شود! بله سیبیل (!)، با استفاده از تعداد مشخصی از سیبیل هایی که در بازی بدست می‌آورید، می‌توانید آیتم‌های مختلفی را بخرید، در واقع در هزارمشتان به جای پول باید سیبیل های خود را گرو بذارید. از طریق فروشگاه بازی هم می‌توانید خیلی راحت با پرداخت هزینه بسته های مختلفی از سیبیل تهیه کنید و امکانات و آیتم های بیشتری در بازی برای خود دست و پا کنید. البته خوشبختانه اجباری به خرید از فروشگاه در بازی نیست و می‌توانید بطور عادی نیز بازی را دنبال کنید و از تمامی مراحل لذت ببرید.

معرفی بازی موبایل ویراژ
بیشتر ببینید

یکی دیگر از ویژگی های مثبت بازی، لوازمی هستند که در طول مراحل به سمت شما پرتاب می‌شوند و شما نیز با انجام چند لمس و حرکت توانایی استفاده از آن وسیله را خواهید داشت، به عنوان مثال با استفاده از چماق قدرت مشت های شما دوبرابر خواهد شد، البته بعد از چند ضربه چماق از بین خواهد رفت. به هر حال هزارمشتان دنیایی از ویژگی های مختلف است که به مرور در بازی با آن‌ها آشنا خواهید شد.

در انتهای هر مرحله اقدس خانم به شما تبریک خواهد گفت و سپس میزان ستاره های دریافتی‌تان در مرحله مشخص می‌شود، همچنین می‌توانید بصورت شانسی چند جایزه هم دریافت کنید. در طول بازی آیتم‌های مختلفی جمع‌آوری خواهید کرد، بعد از اینکه آیتم‌های مشابه به تعداد مشخصی برسند، قدرت شما نیز افزایش خواهد یافت، به عنوان مثال آیتم عکس جوونیای استاد شانس استفاده از مشت سنگین را 7 درصد بیشتر می‌کند.

بازی دارای گرافیک و طراحی بسیار جذابی است، ممکنه طراحی شخصیت ها کمی ساده بنظر برسند، اما همین سادگی وقتی با افکت های تصویری مختلف ترکیب شده، جذابیت بسیار زیادی پیدا کرده است و عناصر استفاده شده در بازی به هیچ وجه شما را خسته نخواهند کرد. افکت های صوتی و موسیقی پس زمینه بازی هم قابل قبول هستند و حس خوبی را منتقل می‌کنند. شخصیت اصلی هزارمشتان در بازی یک موبایل بسیار جالب دارد که از طریق آن می‌توانید به بخش های مختلفی از بازی دسترسی داشته باشید.

در منوی اصلی هزارمشتان بخش های مختلفی وجود دارد، بخش تنظیمات که دارای گزینه های مخلتفی همچون لیست سازندگان بازی، فعال یا غیرفعال کردن صدا و موسیقی، تماس با سازندگان بازی و گزینه بازگشت به منوی اصلی است؛ دو بخش بسیار مهم تجهیزات و دستاوردها نیز بسیار کاربردی هستند، البته از طریق موبایل شخصیت اصلی نیز می‌توانید به این دو بخش در بازی دسترسی داشته باشید.

معرفی بازی موبایل پرسیتی - شهر پارسی
بیشتر ببینید

هزارمشتان عنوانی بسیار سرگرم کننده است و حتی ممکن است گاهی اوقات برای پیشروی در مراحل نیاز به تمرکز بالایی برای اجرای حرکات داشته باشید؛ خط داستانی و دیالوگ هایی که بین پهلوان و اقدس خانم نیز رد و بدل می‌شوند هم بامزه و جالب توجه هستند. با توجه به گفته سازندگان، در هر یک از بروزرسانی های بازی، امکانات و قابلیت های بیشتری نیز به هزارمشتان افزوده خواهد شد. شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)