fandogh
کسب درآمد دلاری در ایران

فندق، عنوانی معمایی با گیم‌پلی بر اساس حدس کلمات مختلف و دریافت بیشترین امتیاز است، اشتباه نکنید! فندق خود دارای ایده‌ای جذاب و مفرح است و کم‌تر بازی داخلی مشابه آن با این سطح از کیفیت می‌توانید پیدا کنید. در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

انتظار گیم‌پلی بسیار متنوع و یا مبارزه و درگیری های تن به تن را از فندق نداشته باشید! حتی فکرش را هم نکنید، فندق عنوانی است با سبکی متمایز از دیگر بازی‌ها. روند بازی به این‌صورت است که شما می‌بایست در هر مرحله تعداد کلمات مشخصی را با حروفی که از قبل جای‌گذاری شده اند بسازید. کلمات دو یا چند حرفی که دارای معنی هستند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

مراحل اولیه بازی بسیار آسان‌تر هستند نسبت به مراحل جلوتر، فندق در همان مراحل ابتدایی بازی به خوبی آموزش‌های لازم را به بازیکن می‌دهد و هرجا که نیاز به توضیحی باشد نیز این‌کار به خوبی انجام می‌شود. برای تکمیل کردن کلمه ها باید انگشت خود را بر روی یکی از حرف ها نگه داشته و سپس با کشیدن بر روی دیگر حروف کلمه مد نظر خود را تکمیل کنید، چنانچه کلمه تشکیل شده با معنی باشد، جای خالی های مشخص شده در بالای صفحه پر خواهند شد و در غیر این‌صورت با پیغام خطا مواجه می‌شوید.

گزینه ای برای تغییر جای حرف ها در صفحه بازی نیز وجود دارد، این گزینه که در گوشه پایین سمت راست صفحه بازی دیده می‌شود، صرفا مکان حروف را تغییر داده و کمک خاصی به بازیکن برای یافتن کلمات نمی‌کند. گزینه دیگری در گوشه پایین سمت چپ صفحه بازی نیز وجود دارد، با لمس بر روی آن، ابتدا از شما 120 سکه کم خواهد شد و سپس حرف اول یکی از جای خالی‌ها برای‌‌ شما به نمایش درمی‌آید، بطور کلی کاربرد این گزینه دریافت راهنمایی با هزینه کردن سکه‌ است.

معرفی قسمت چهارم بازی موبایل 41148
بیشتر ببینید

حرف از سکه و طلا شد! بازی دارای بخش فروشگاهی نیز هست، در این قسمت شما می‌توانید تعداد سکه های مشخص با قیمت‌های نسبتا مناسب خریداری کنید، همانطور که بالاتر گفتیم، از طریق سکه‌های خود در بازی می‌توانید راهنمایی بگیرید و مراحل را پشت سر بگذارید و کلمات بیشتری یاد بگیرید! البته اکثر کلمات موجود در بازی ساده هستند با این‌حال گاهی اوقات کلمات سخت و چالش برانگیزی نیز دیده می‌شود.

کمی بیشتر تامل کنید و مراحل بازی را ادامه دهید، قابلیت جدیدی برای شما فعال می‌شود، پس از اینکه تعداد مشخصی از مراحل را با موفقیت تمام کنید، بخش دیگری به تمام مراحل تحت عنوان کلمات پنهان نیز افزوده می‌شود، حال در بازی جدای از اینکه می‌بایست جای خالی های مشخص شده را پر کنید، می‌توانید کلمات با معنی بیشتری بسازید و با جمع‌کردن تعدادی از کلمات جایزه دریافت کنید!

فندق گاهی اوقات برخی از کلمات بامعنی که شما می‌سازید را به عنوان کلمات صحیح قبول نمی‌کند! احتمالا برخی از کلماتی که می‌توان با استفاده از حرف های مشخص شده ساخت نیز از دست سازندگان بازی در رفته‌اند. البته نمی‌توان خیلی به این مورد ایراد گرفت، مطمئنا در بروزرسانی های آینده بازی این ‌مورد رفع خواهد شد و شما می‌توانید تمامی کلمات بامعنی و مفهوم را بسازید و جایزه دریافت کنید.

رابط کاربری و بطور کلی گرافیک بازی تشکیل شده از تصاویر و عناصر مختلف است، اما تمامی آن‌ها از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشند، گاها افکت‌های تصویری جالبی نیز به چشم می‌خورد، از حالت باز‌شدن منوهای بازی گرفته تا دریافت جایزه‌ها. راستی همین‌جا باید ذکر کنیم که، یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت بازی، امکان دریافت سکه از طریق صندقچه‌ها است! با تکمیل کردن هر فصل و یا انجام برخی کارها در بازی، به شما سه صندقچه برای بازکردن پیشنهاد می‌شود و شما باید یکی از آن‌ها را شانسی بازکنید.

معرفی بازی موبایل Rise of the Blobs
بیشتر ببینید

هرچه بیشتر بازی کنید و مراحل بیشتری را تکمیل کنید، قابلیت‌های بیشتری نیز برای شما فعال خواهد شد، یکی دیگر از این بخش‌ها چالش روزانه است، در این بخش هر روز می‌توانید با پیدا‌کردن کلمات مختلف با پیروی از قوانین مشخص شده سکه جمع کنید و در مراحل اصلی بازی‌ آن‌ها را خرج کنید. البته برای شروع چالش‌های روزانه باید مقداری سکه نیز پرداخت کنید.

بطور کلی بازی فندق عنوانی سرگرم کننده و بسیار مفرح است، بازی که هوش شما را به چالش می‌کشد و گاهی نیز مجبورتان می‌کند برای حل کردن برخی مراحل از دوستا‌نتان در شبکه‌های اجتماعی کمک بگیرید و یا سکه خرج کنید. شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)