Zombie-Objective
کسب درآمد دلاری در ایران

Zombie Objective یکی بازی شوتر اندرویدی است که در آن باید انبوه زامبی ها را یا سلاح های مختلف تار و مار کنید. بر خلاف بیشتر بازی های این سبک که صرفا روی گرافیک و تیراندازی تمرکز دارند، Zombie Objective از نظر طراحی مراحل متنوع نیز بسیار خوب ظاهر می شود.

در ابتدا بازی شما وارد بخش آموزشی شده و با گیم پلی بازی و رابط کاربری آن آشنا می شوید. از همان اولین برخورد با زامبی ها می توانید چالش مبارزات Zombie Objective را حس کنید. زامبی های بازی فقط یک سری موجودات تهی مغز نیستند، بلکه کشتن آنها نیازمند داشتن استراتژی خاص در نبردها است. تنوع سلاح ها در بازی قابل قبول است، اما نمی توانید چشم تان را ببندید و به در و دیوار شلیک کنید، چون مهمات محدودی دارید و برای به دست آوردن دوباره آنها باید تمام محیط های بازی را جستجو کنید و یا پول خرج نمایید. پس از پایان هر مرحله نیز می توانید امتیازات به دست آمده را برای خرید آپگرید ها، سلاح ها و … خرج کنید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

گرافیک سه بعدی بازی واقعا قابل تحسین است. طراحی مدل زامبی ها و همچنین اسلحه ها به خوبی کار شده است و محیط ها نیز از کیفیت بصری و تنوع بالایی برخوردارند. کمتر محیطی در بازی وجود دارد که سازندگان آن را خالی از زامبی ها گذاشته باشند، بنابراین یک اکشن نفس گیر و هیجان انگیز منتظر شما خواهد بود.

با اینکه بازی گاهی با افت فریم نیز مواجه می شود، اما این موضوع برای بازی های شوتر اول شخص موبایلی یک امر طبیعی است. با این وجود توصیه می کنیم برای تجربه Zombie Objective از یک گوشی یا تبلت قدرتمند استفاده کنید.

معرفی بازی موبایل Marine Adventure for TANGO
بیشتر ببینید

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)