roosterwars
کسب درآمد دلاری در ایران

فیلم و سریال های مختلفی با عنوان خروس جنگی دیده ایم، اما بازی؟! بله خروس جنگی عنوانی خلاقانه و ساخت بچه های هم میهن عزیزمان است. بازی که در کم‌ترین بازه زمانی محبوب شده و هم اکنون در موبایل و تبلت های بسیاری خانه کرده است.

شما در بازی می‌بایست خروس خود را انتخاب کرده و سپس به جنگ با خروس ها بروید؛ در نبرد ها از قابلیت های مختلف خود استفاده کرده و خروس حریف را به بدترین شکل ممکن نابود سازید و امتیاز کسب کنید. شما می‌توانید بصورت تک نفره و یا چند نفره آنلاین به بازی بپردازید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بازی دارای بخشی با عنوان ماجراجویی نیز هست، در این بخش می‌توانید به نبرد با خروس های یاغی  و تبهکار رفته و آن‌ها را نابود سازید، سلاح و زره جمع آوری کرده و خروس خود را قوی تر کنید. در بخش آنلاین نیز می‌توانید به جنگ با خروس دوستان خود رفته و یا با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازید.

در خروس جنگی می‌بایست خروس خود را با زره و سلاح های مختلف قدرتمند کنید تا در جنگ ها بتوانید بر دشمنان غلبه کنید. می‌توانید خروس خود را شخصی سازی کنید و لباس و رنگ بندی آن را نیز عوض کنید و آن را تبدیل به خروسی خوش قیافه و جذاب کنید.

طراحی و گرافیک بازی نیز بسیار لذت بخش هستند، بازی دارای گرافیکی کارتونی و مفرح است، بصورتی که به هیچ وجه از دیدن نمای بازی خسته نخواهید شد. موسیقی های متن خروس جنگی نیز حس رقابت را به شما القا می‌‌کنند.

معرفی بازی موبایل God of Light
بیشتر ببینید

خروس جنگی عنوانی خلاقانه و جذاب ایرانی است؛ بازی که شما را با دوستان خود مشغول کرده و سرگرم می‌سازد.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)