Rise-of-the-Blobs
کسب درآمد دلاری در ایران

ایجاد تعادل در گیم پلی بازی های پازلی کار دشواری است. اگر مکانیزم های کنترل بازی خیلی ساده باشند، بازی خسته کننده خواهد شد، اما اگر بیش از حد پیچیده طراحی شوند، چیزی جز ناامیدی برای بازیباز به همراه ندارند. رعایت بالانس بین سادگی و پیچیدگی کاری است که هر عنوانی از عهده اش بر نمی آید، اما خوشبختانه Rise of the Blobs موفق به انجام آن شده است.

توضیح گیم پلی بازی کار ساده ای است. شما یک ستون در اختیار دارید که می توانید با کشیدن انگشت به چپ و راست، آن را به هر طرف که مایلید بچرخانید. دور این ستون تعددی بلوک ژله ای رنگارنگ قرار گرفته اند. وظیفه شما این است که با پرتاب میوه ها از بالای ستون، این بلوک ها را قبل از اینکه به بالا برسند از بین ببرید. هر میوه مخصوص یک رنگ خاص از بلوک ها است؛ مثلا پرتقال بلوک های نارنجی را از بین می برد و … . هر بار که یک میوه را روی بلوک مخصوصش پرتاب می کنید، سایر بلوک های همرنگی که در مجاورت آن قرار گرفته اند نیز از بین می روند؛ به این ترتیب می توانید با یک پرتاب تعداد زیادی بلوک را به طور همزمان از صفحه حذف کنید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

چالش اصلی بازی این است که شما نمی توانید به طور همزمان تمام بلوک ها را مشاهده کنید، چون آنها دور ستون قرار گرفته اند و برای مشاهده همه آنها باید مدام ستون را بچرخانید تا یک جای مناسب برای پرتاب میوه خود پیدا کنید. این کار در مراحل بالاتر که همه چیز سریع تر می شود نیازمند سرعت عمل بالای شماست.

معرفی بازی موبایل Marine Adventure for TANGO
بیشتر ببینید

بازی دارای حالت ها و مراحل زیادی است و می تواند برای مدت زمان طولانی شما را سرگرم کند. گرافیک شاد و جلوه های بصری بسیار زیبا باعث می شوند از تماشای بازی سیر نشوید. وجود قدرت های ویژه که در طول مراحل به دست می آورید نیز روند بازی را متنوع تر می کند.

Rise of the Blobs یک بازی جذاب برای طرفداران سبک پازل است. نوآوری های بازی در نوع خود جالب هستند و می توانند ساعت ها سرگرمی را برای شما به ارمغان آورند. تجربه این بازی زیبا را به همه توصیه می کنیم.امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)