Monster-Truck-Extreme-Dash
کسب درآمد دلاری در ایران

Monster Truck Extreme Dash یک بازی رانندگی مبتنی بر فیزیک با نمای دید از پهلو است. Dumadu Games سازنده بازی، همان استودیویی است که به خاطر ساخت بازی های زیبای BasketBall 3D و Tennis Pro 3D و Real Highway Racing شهرت دارد.

هدف اصلی شما در این بازی طی کردن مسیر های ناهموار است. باید سعی کنید تا از واژگون شدن وسیله خود جلوگیری کنید و بدون برخورد به موانع موجود، تا جایی که می توانید به جلو بروید. در طول مسیر باید سکه ها را جمع آوری کنید تا با استفاده از آنها قابلیت های ماشین خود را افزایش دهید. قابلیت هایی مثل ظرفیت سوخت بیشتر، استقامت بالاتر و حرکات نمایشی ویژه از جمله ارتقاهای موجود برای ماشین ها هستند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

گیم پلی بازی بسیار جذاب است و انجام حرکات نمایشی با استفاده از قدرت هایی که در حین بازی کسب می کنید لذت بسیار زیادی دارد. کنترل ماشین کاملا نرم و روان انجام می شود و فیزیک عالی بازی به بالاتر رفتن جذابیت آن کمک می کند.

بازی در مجموع دارای 6 وسیله مختلف و 3 محیط متفاوت است. در ویدئوی زیر می توانید بخش های مختلف گیم پلی بازی را مشاهده نمایید.

Monster Truck Extreme Dash بازی متفاوت و نوآورانه ای نیست، چون عناوین مشابه آن را قبلا هم دیده ایم؛ اما گیم پلی خوب، کنترل روان و گرافیک باکیفیت بازی باعث می شوند تا به آن به عنوان یکی از بهترین بازی های این سبک نگاه کنیم.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل دیرین شاه
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)