King's-Empire
کسب درآمد دلاری در ایران

بازی های استراتژیک زیادی تاکنون عرضه شده اند؛ King’s Empire یکی از آن بازی های استراتژیک اما متفاوت است. در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

King’s Empire عنوانی چند نفره و آنلاین می‌باشد، شما می‌بایست ارتش چند هزار نفره‌ی خود را ساخته و آن را فرماندهی کنید؛ از ساختمان های مختلف موجود در بازی استفاده کرده و انبار های خود را پر از محصولات مختلف کنید. در نهایت نیز دیوارهای دفاعی خود را مستحکم کرده و سپس به دفاع از قلعه خود بپردازید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بازی دارای قابلیت های مختلفی نیز هست، به عنوان مثال می‌توانید با استفاده از نفرین و جادوهای موجود، ارتش خود را قدرتمند تر کرده و دشمنان را براحتی نابود سازید. King’s Empire دارای بخش بهترین بازیکنان نیز هست و همین مورد به رقابتی شدن بازی کمک بسیار کرده است.

گرافیک و طراحی های موجود در King’s Empire بسیار عالی می‌باشد، بصورتی که از نمای بازی خسته نخواهید شد؛ King’s Empire حس جنگ و نبرد واقعی را با طرح و رنگ های خود براحتی به شما القا می‌کند و تجربه ای جدید را برای مخاطب رقم می‌زند.

King’s Empire بازی فوق العاده سرگرم کننده و متفاوت با دیگر بازی های استراتژیک است. عنوانی که به تمامی Clash of Clans باز ها  پیشنهاد می‌شود! به لطف کافه بازار شما می‌توانید محصولات موجود در بازی را نیز براحتی خریداری نمایید و به سرعت در بازی پیشرفت کنید.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل نجات سیب زمینی
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)