1941-Frozen-Front
کسب درآمد دلاری در ایران

1941 Frozen Front عنوانی استراتژیک با قابلیت بازی بصورت چند نفره آنلاین؛ بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز. در ادامه به بررسی این عنوان خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

تاکنون بازی های بسیاری با سبک و سیاق جنگ جهانی ساخته شده اند، 1941 Frozen Front نیز یکی از همان بازی‌هاست با این تفاوت که در حالت چند نفره تهیه شده است و امکانات جالبی را در اختیاز مخاطب قرار می‌دهد. در بازی می‌بایست از کشور خود دفاع کنید، برای این امر شما می‌توانید از تانک، هواپیما و کلی تجهیزات جنگی دیگر استفاده نمایید. به مرور قابلیت های بیشتر نیز در بازی به شما داده خواهد شد و می‌توانید سریع تر پیش بروید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

جدای از اینکه می‌بایست از کشور خود دفاع کنید، می‌توانید به دیگر دشمنان نیز حمله کنید؛ در ابتدا نیروهای خود را آرایش داده و سپس به آن‌ها دستور حمله صادر کنید. بازی دارای چندین نوع نیروی مختلف می‌باشد، به عنوان مثال سواره نظام ها، پیاده نظام ها و یا تجهیزات هوایی. 1941 Frozen Front را می‌توانید بصورت تک نفره نیز بازی کنید.

گرافیک و پس زمینه های طراحی شده در بازی از کیفیت مناسبی برخوردار می‌باشند؛ بازی دارای چندین پس زمینه و حالت های مختلف می‌باشد. موسیقی و افکت های صوتی استفاده شده نیز در سطح مطلوبی قرار دارند.

1941 Frozen Front بازی فوق العاده جذاب، معمایی و سرگرم کننده است؛ بازی که به طرفداران عناوین چند نفره آنلاین توصیه می‌شود.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

معرفی بازی موبایل مرغ‌ها اعصاب ندارند
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)