Marble-Heroes
کسب درآمد دلاری در ایران

Marble Heroes یک بازی اکشن و مبارزه ای جدید است، اما با تمام بازی های مشابهی که قبلا دیده ایم تفاوت های زیادی دارد. در این بازی شما هدایت چند قهرمان را به عهده می گیرید و به نبرد با غول ها و دشمنان مختلف می روید، ولی این نبرد به شیوه ای کاملا جدید و جالب انجام می شود.

سیستم کنترل بازی به این شکل است که شما تعدادی مبارز به شکل گوی در اختیار دارید که باید آنها را به سمت دشمنان پرتاب کنید تا نابود شوند. برای پرتاب مبارزان باید شبیه بازی «پرندگان خشمگین» انگشتتان را روی آنها بگذارید و به سمت عقب بکشید تا آن مبارز در جهت مخالف حرکت کند. حرکات گوی ها (مبارزان) بسیار نرم و طبیعی است و این موضوع نشان از فیزیک خوب بازی دارد. گوی ها با برخورد به دشمنان تغییر جهت می دهند و از سرعت آنها کاسته می شود؛ دیوارها نیز مبارزان را با زاویه برگشت می دهند؛ به این ترتیب اگر شما گوی های خود را با دقت پرتاب کنید حتی می توانید با همان ضربه اول کار را تمام کنید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

وقتی یکی از گوی های شما به مبارز دیگرتان برخورد می کند، نیروی ویژه مبارز دوم فعال می شود. هر مبارز نیروی مخصوص به خود را دارد که در نبردها از آن استفاده می کند. این نیروها از تنوع خوبی برخوردارند و باعث جذابیت بیشتر نبردهای بازی شده اند. در ویدئوی زیر می توانید بخش هایی از گیم پلی زیبای Marble Heroes را مشاهده کنید.

امکان بازی به صورت گروهی یکی از ویژگی های اصلی Marble Heroes است. شما می توانید به دوستان خود ملحق شوید و با پیشروی به صورت همکاری آیتم های بهتری را به دست آورید و هیجان بیشتری را تجربه کنید. تمام مبارزان یا همان گوی های شما قابل ارتقا هستند و می توانید با آزاد کردن مهارت های ویژه، آنها را به مبارزانی شکست ناپذیر تبدیل کنید.

معرفی بازی موبایل زیر دریا
بیشتر ببینید

Marble Heroes جزء آن دسته از بازی های خلاقانه و قابل احترام موبایلی است که هدف اصلی شان سرگرم کردن مخاطب است. از گیم پلی سریع و موسیقی تندش گرفته تا جلوه های بصری سرزنده و رنگارنگ، همه چیز در Marble Heroes جذاب و دوست‌داشتنی است. تجربه این بازی زیبا را به همه علاقمندان پیشنهاد می کنیم.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)