Gunship-Battle
کسب درآمد دلاری در ایران

Gunship Battle یکی از جدیدترین عناوین در سبک شبیه ساز نبردهای هوایی است که از گیم پلی، گرافیک و صداگذاری بسیار خوبی بهره می برد. مراحل بازی به فصل های مختلف تقسیم شده اند و هر فصل نیز شامل چند مرحله جذاب و هیجان انگیز است.

در بازی شما هدایت یک هلیکوپتر جنگی را به دست می گیرید و برای انجام ماموریت هایی که به شما محول شده تلاش می کنید. قبل از آغار هر مرحله می توانید هلیکوپتر خود را با استفاده از تجهیزات مختلف، شخصی سازی کنید. پس از پایان ماموریت نیز با امتیازاتی که به دست آورده اید، جنگنده های جدیدتر می خرید و با قدرت بیشتر کار را ادامه می دهید. تعداد هلیکوپترهایی که می توانید در بازی خریداری کنید نیز بسیار زیاد است.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

ماموریت های بازی معمولا به این شکل طراحی شده اند که باید یک هدف زمینی، هوایی و یا دریایی را نابود کنید. هلیکوپتر شما دارای مهمات نامحدود است، اما برای تعویض خشاب ها، چند ثانیه زمان لازم دارید. برای بازیابی سلامتی و تعمیر هلیکوپتر در هنگام مبارزات نیز کافی است تا بر بالای مکان های سبز رنگی که گاهی با خراب کردن ساختمان ها ظاهر می شوند پرواز کنید. دشمنان مقابل شما سربازان پیاده، کشتی ها، تانک ها و … هستند که برای نابود کردن آنها بهتر است از فاصله دور اقدام کنید، چون با نزدیک شدن، مورد حمله قرار می گیرید و بیشتر آسیب می بینید.

کنترل هلیکوپتر با استفاده از دکمه های مجازی روی صفحه (برای رفتن به جلو و عقب، درخواست نیروی کمکی و شلیک کردن) و همچنین قابلیت چرخش‌سنج گوشی یا تبلت (برای چرخیدن، تنظیم ارتفاع و جهت حرکت) انجام می شود؛ البته در نسخه جدید بازی روش های مختلفی برای کنترل بازی در نظر گرفته شده است. با این حال هدایت هلیکوپتر ممکن است در ابتدا کمی سخت به نظر برسد و حرکت های زیاد دوربین هدف گیری را مشکل کنند، اما پس از مدتی بازی کردن، به نحوه کنترل آن عادت خواهید کرد.

معرفی بازی موبایل Alien Creeps
بیشتر ببینید

گرافیک بازی کاملا سه بعدی و با کیفیت است. مدل هلیکوپترها، محیط و دشمنان بازی به خوبی و با جزییات نسبتا زیاد طراحی شده اند و افکت های شلیک و انفجار، زیبا و طبیعی هستند؛ ضمن اینکه کمتر پیش می آید در بازی شاهد باگ و یا افت فریم آزار دهنده باشیم. در بخش صداگذاری نیز سازندگان خوب و کم نقص عمل کرده اند.

Gunship Battle یکی از بهترین بازی ها در سبک نبردهای هوایی است که با گیم پلی و مراحل مهیج و گرافیک سه بعدی و زیبایش می تواند به بهترین انتخاب برای طرفداران این سبک تبدیل شود.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)