cloudraiders
کسب درآمد دلاری در ایران

Cloud Raiders یک بازی استراتژی فانتزی به سبک Clash of Clans است. در این بازی که محیط های آن از جزایر معلق روی هوا تشکیل شده اند، باید دهکده کوچک خود را گسترش دهید و آن را به یک دژ مستحکم تبدیل کنید. سپس می توانید به جزایر دیگر حمله کرده و آیتم های باارزش آنها را غارت کنید.

وظیفه اصلی شما در بازی احداث ساختمان ها، آموزش سربازان و مدیریت منابع است، تا از این طریق بتوانید جزیره خود را در برابر حملات دشمنان محافظ کنید. در بازی چهار نوع ساختمان وجود دارد: دفاعی، نظامی، انبارها و ساختمان های تزیینی. ساختمان های دفاعی مثل دیوارها و تله ها، برای مقابله با حملات دشمن کاربر دارند و در ساختمان های نظامی می توانید سربازان خود را قدرتمند تر کنید تا در مواقع نیاز از آن‌ها استفاده نمایید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

از سکه های طلا و همچنین عصاره ابرها می‌توانید برای آپگرید کردن استفاده کنید. این آپگریدها ساختمان‌های مختلف و گروه های سربازان را شامل می‌شوند. همچنین با داشتن الماس ها می‌توانید زمانی را که برای ارتقاها لازم است به سرعت پشت سر بگذارید و وقتتان را بیخودی تلف نکنید.

سیستم حمله و دفاع کردن در بازی کاملا استاندارد و جذاب است. شما می‌توانید دهکده مورد نظر را انتخاب کنید و نیروهای و سربازان خود را در بیرون دهکده رها کرده و سپس به تماشای نبرد بنشینید. همچنین ممکن است گاهی دزدان دریایی به دهکده شما حمله کنند؛ پس باید همیشه توپ های جنگی را آماده نگه دارید و تله های مختلف بسازید.

بازی در بخش گرافیکی ایراد چشمگیری ندارد، فقط گاهی ممکن است برخی از انیمیشن‌ها خشک به نظر برسند که برای یک بازی موبایلی قابل بخشش است. همچنین کوچک بودن آیکن ها در منوهای بازی نیز می‌تواند مشکل ساز شود؛ بنابراین توصیه می کنیم که بازی را روی گوشی های 4.5 اینچی و بزرگتر و یا تبلت تجربه کنید.

معرفی بازی موبایل Samurai Siege
بیشتر ببینید

Cloud Raiders یک بازی بسیار خوب در سبک استراتژی و شبیه ساز جنگ است که شاید چیز تازه ای را به این سبک اضافه نکند و نوآوری بارزی نداشته باشد، اما گیم پلی استانداردش باعث می‌شود آن را به همه طرفداران این ژانر توصیه کنیم.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)