northernpowerhouse
کسب درآمد دلاری در ایران

با داستان های تعاملی آشنایی دارید؟ ساده ترین مثال برای اینگونه داستان ها به این صورت است که شما چند صفحه خواهید خواند و سپس برای پیش بردن ماجرا می بایست به یکی از صفحاتی که در انتهای صفحه ذکر شده است بروید، به عنوان مثال برای وارد شدن به اتاق اول باید صفحه 40 را بخوانید؛ آخرین شهر های شمالی نیز یک بازی و داستان تعاملی است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

رابطه کاربری برنامه بسیار ساده اما روان پیاده سازی شده است، منوی اصلی تنها از چند گزینه متنی و یک تصویر در ابتدای صفحه تشکیل شده است، در منو گزینه های ماجرای جدید، ادامه ماجرا، سازندگان، نظر دهید و محصولات دیگر مشاهده می شود، مهم ترین قسمت های موجود در منو نیز دو گزینه ابتدایی می باشند، برای شروع داستان یک ماجرای جدید می سازیم و به صفحه داستان هدایت می شویم.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

شما می توانید سه خط داستانی مختلف را در بازی دنبال کنید، ماجرای شهر هال، ماجرای شهر ویگان و ماجرای شهر برنلی، البته فقط اولین داستان رایگان می باشد و برای مطالعه دو داستان بعدی می بایست هزینه کنید، با این حال می توانید با بدست آوردن امتیاز از خواندن اولین داستان، دو داستان بعدی را نیز بصورت رایگان و با امتیاز های خود باز کنید.

هر داستان نیز دارای سرخط های متفاوت است، به عنوان مثال شما می توانید سرگذشت رابین را بخوانید، در هر صفحه از داستان، در انتهای صفحه با توجه به ماجرا، چند عنوان برای ادامه ذکر شده است، شما با انتخاب هر یک از عناوین ماجرا را به آن سمت خواهید برد. آخرین شهر های شمالی دارای پایان های مختلفی نیز می باشد، با دست یافتن به هر یک از پایان ها شما امتیاز خواهید گرفت.

معرفی بازی موبایل God of Light
بیشتر ببینید

صفحه بندی مربوط به نمایش داستان ها بسیار ساده کار شده است، این بخش از آخرین شهر های شمالی صرفا از یک تصویر پس زمینه، منویی در بالا و متن داستان تشکیل شده است. با توجه به اینکه آخرین شهر های شمالی صرفا یک داستان تعاملی می باشد، نمی توان این مسئله را خیلی زیاد جدی گرفت، اما اگر هر بخش از داستان طراحی متفاوتی داشت، مطمئنا جذابیت و حس هیجان بیشتری به مخاطب القا می شد.

صفحاتی که خواهید خواند برگفته از فایل های اطلاعاتی، خاطرات و یادداشت های شخصیه به جا مانده از سال ۲۰۶۵ است. ۳۰ سال پیش بعد از حادثه هسته ای تو ویگان، توسعه و ساخت ربات ها جهش یافت. کم کم ربات ها کنترل تمام دنیا را تو دست شان گرفتند و انسان ها به سادگی حیوانات خانگی رباط ها شدند. همان هایی که برای کارای تکراری و حوصله سر بر ساخته شده بودند.

آخرین شهر های شمالی عنوانی بسیار جالب توجه و عالی برای علاقه مندان به مطالعه داستان می باشد، مخصوصا کسانی که می خواهند با ماجرای داستان در ارتباط بوده و خودشان نیز در جلو بردن محتوای آن نقش داشته باشند. شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)