Fruit-Ninja
کسب درآمد دلاری در ایران

عنوان Fruit Ninja، یک بازی اندرویدی در سبک هیجان انگیز می باشد که توسط استودیوی Halfbrick برای اولین بار در گوگل پلی استور جهان منتشر شد و موفق شد، طرفداران بسیار زیادی به دلیل گیم پلی بسیار سرگرم کننده خود جذب کند. در بازی فروت نینجا، مسولیت اصلی ما نابود کردن و برش دادن میوه ها به شکل های متفاوت می باشد. در این عنوان مود های مختلفی طراحی شده است و همین امر سبب می شود فرد بازی کننده، اصلا خسته نشده و به ادامه دادن بازی علاقه مند شود.

سازندگان بازی Fuit Ninja، یعنی استودیوی HalfBrick، تعداد بسیار زیادی میوه داخل بازی گنجانده است، حال ویژگی این میوه ها رنگ های بسیار جذاب آن ها است، بطوری که شما وقتی آن ها را برش می دهید یا نابود می کنید، تعداد بسیار زیادی رنگ های جالب از آن ها بر روی تخته مخصوص برش میوه پخش می شود، انگار میوه ترکیده است!. ناگفته نماند که شما قادر خواهید بود پس از تمام کردن مراحل بیشتر، تخته های مختلفی برای برش میوه های خود انتخاب کنید، که بر اساس امتیازات شما، با متنوع ترین تخته ها رو به رو می شوید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

اگر بخواهیم یکی از مود های برنامه ریزی شده داخل بازی را توضیح دهیم، می توانیم به مود نابود کردن میوه ها در مدت زمان کوتاهی اشاره کنیم. بطوری که شما باید سرعت عمل خود را بسنجید!. هرچه بیشتر میوه نابود کنید امتیاز بیشتری خواهید گرفت، حال پیش خود فکر می کنیم که کجای این مراحل، سخت می باشد!؟. در طول نابود کردن میوه ها در مود های مختلف با بمب هایی مواجه می شوید، آن زمانی که شما وارده عمق سرعت عمل خود شده اید و با سرعت، هرچه بر روی تخته میوه دیدید نابود می کنید!. حال ممکن است به جای میوه، بمب را نابود کنید و این باعث خواهد شد که کل مرحله، از اول شروع شود.

معرفی بازی موبایل Hero Sky
بیشتر ببینید

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)