DEER-HUNTER-CLASSIC
کسب درآمد دلاری در ایران

عنوان Deer Hunter 2014، یک بازی در سبک مبارزه ایی و شبیه ساز شکارچی می باشد و به شما این امکان را می دهد که در نقش یک شکارچی ماهر نهایت لذت را ببرید. در این بازی قادر خواهید بود سلاح های مختلفی انتخاب کنید و با استفاده از آن ها شکارهای کوچک و بزرگ خود را بدست آورید. در بازی Deer Hunter 2014 جنگل ها طوری طراحی شده اند که به فرد شکارچی احساسات یک جنگل واقعی را انتقال می دهند.

همان طور که می دانیم داخل جنگل، انواع موجودات وحشی حضور دارند و سازنده بازی یعنی کمپانی Glu طوری فضای جنگل را برنامه ریزی کرده است که تمامی موجودات از جمله روباه، خرس، شیر و بسیاری دیگر، حضور داشته باشند. از این رو، گیمر هر لحظه برای ادامه بازی تشنه تر می شود. یکی از ویژگی های بسیار مهم بازی Deer Hunter 2014 در واقع قابلیت شخصی سازی سلاح ها می باشد. شما می توانید انواع اسلحه ها از جمله Snipe ،Riffle ،ShotGun  در برند های متفاوت انتخاب کنید و لحظات خوشی را در جنگل با آن ها سپری کنید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

هنگامی که در عنوان Deer Hunter 2014 با موجودات غول پیکر رو به رو می شویم، بازی به صورت هوشمندانه قلب آن ها را نمایش می دهد و وظیفه اصلی ما شلیک مستقیم به قلب آن ها می باشد در غیر این صورت تیر به اندازه کافی برای ما باقی نخواهد ماند. در این عنوان مرحله ها در سبک های متفاوتی اجرا شده اند. برای مثال در برخی از آن ها شما باید حیوانات را به صورت تک تک یا با قدم زدن داخل جنگل شکار کنید ولی برخی دیگر، باید در یک مکان سکونت کنید و با Snipe گله هایی که از آن منطقه دور دست عبور می کنند را هدف بگیرید.

معرفی بازی موبایل High Speed Race: Racing Need
بیشتر ببینید

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازاردریافت از گوگل پلی

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)