Shadow-of-the-Colossus-wallpaper
کسب درآمد دلاری در ایران

«سایه کلوسوس» از آن بازی هایی است که می توان ساعت ها درباره اش حرف زد و از مرور لحظات شیرینش لذت برد. این عنوان در سال 2005 توسط استدیوی Team Ico برای کنسول PlayStation 2 عرضه شد. استدیویی که تا قبل از آن به خاطر ساخت شاهکاری به نام Ico شناخته می شد.

داستان بازی درباره پسری جوان به نام «واندر» بود که برای نجات جان معشوقه اش «مونو» وارد قلمرو بزرگ موجودات عظیم الجثه می شود. واندر باید در این سرزمین وسیع به دنبال 16 موجود غول آسا می گشت که از بین بردنشان در نگاه اول کاری غیر ممکن به نظر می رسید. برخی از این موجودات که «کلوسوس» یا «کلوسی» نام داشتند به قدری بزرگ بودند که تمام بدنشان در تصویر تلویزیون جا نمی شد و در هنگام مبارزه با آنها فقط می توانستیم بخشی از هیبت شان را ببینیم!

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

Shadow of the Colossus یک اکشن ماجراجویی بود، اما با تمام بازی های این سبک که تا آن زمان دیده بودیم تفاوت داشت. در بازی خبری از دهکده ها و سیاهچال ها برای جستجو و اکتشاف نبود، هیچ شخصیت فرعی برای تعامل وجود نداشت و به جز کلوسی ها دشمن دیگری سر راه تان قرار نمی گرفت. Shadow of the Colossus را می توان در ژانر بازی های معمایی نیز دسته بندی کرد؛ چرا که پیدا کردن راهی برای مغلوب کردن هر یک از کلوسی ها احتیاج به فکر و آزمون و خطای فراوانی داشت.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

5 عادت روزانه انسان‌های بسیار موفق
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)