Fallout
کسب درآمد دلاری در ایران

مجموعه Fallout یکی از محبوب ترین و تاثیرگذارترین عناوین در سبک نقش آفرینی است. بازی های این مجموعه که دنیایی پساآخرالزمانی دارند، در قرن های 22 و 23 میلادی اتفاق می افتند؛ با این حال در طراحی محیط ها و ویژگی های مختلف آنها، از فرهنگ دهه 1950 امریکا گرته برداری شده است. مجموعه Fallout را به عنوان جانشین معنوی بازی Wasteland که در سال 1988 عرضه شد می شناسند. با اینکه دنیاهای این دو عنوان با هم تفاوت دارند، اما در طراحی محیط ها، شخصیت ها و پس زمینه داستانی می توان مشترکات زیادی بین آنها یافت. در این آیتم نوستالژی، با دو شماره نخست این مجموعه که کمتر شناخته شده هستند آشنا می شویم.

Fallout

Fallout یک بازی نقش آفرینی دنیای‌باز است که در سال 1997 توسط Interplay Entertainment ساخته و منتشر شد. داستان بازی به وقایع پس از یک جنگ هسته ای عظیم می پردازد و زندگی سخت انسان ها در دنیایی مرگبار را روایت می کند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در قرن 21 با کم شدن منابع نفتی، دنیا با بحران انرژی مواجه می شود. به همین سبب کشور های مختلف برای تصاحب دو منبع انرژی با ارزش یعنی “نفت” و “اورانیوم” با یکدیگر وارد جنگ می شوند. سرانجام پس از سال ها کشمکش و درگیری، در سال 2077 یک جنگ هسته ای جهانی اتفاق می افتد. کاملا مشخص نیست که کدام کشور ابتدا جنگ را آغاز کرده است، اما طی تنها چند ساعت، اکثر شهرهای بزرگ دنیا با خاک یکسان می شوند. اثرات این ویرانی تا صد سال باقی می ماند و انسان ها را مجبور می کند تا برای ادامه حیات به اجتماع های کوچک تقسیم شده و یا در پناهگاه های زیر زمینی به نام «Vault» زندگی کنند. یکی از این پناهگاه ها «Vault 13» نام دارد که قهرمان بازی در آن زندگی می کند.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

اسپویل!: بررسی داستان بازی Wolfenstein II: The New Colossus
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)