Bully
کسب درآمد دلاری در ایران

اذیت و آزار، درگیری توی مدرسه، قرارهای عاشقانه، تیکه انداختن به مدیران آموزش، سر تا پا بی خاصیت بودن! و … همه ویژگی های یکی دیگر از شاهکارهای Rockstar Games، عنوان محبوب Bully هستند.

Bully در 17 اکتبر سال 2006 برای پلتفرم PS2 عرضه گردید و دو سال بعد برای پلتفرم های PC, X360, Wii U نیز منتشر شد. توسعه دهنده بازی Rockstar Vancouver بودند و انتشار آن نیز توسط Rockstar Games انجام گرفت. موتور پایه ساخت بازی RenderWare بود و البته برای توسعه نسخه بازسازی شده Bully از Gamebryo استفاده شد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بازی از آنجایی شروع می‌شود که مادر خوشگذران Jimmy Hopkins (شخصیت اصلی بازی) برای گذراندن ماه عسل یک ساله خود به مسافرت می رود و از این رو برای اینکه از شر پسر بی مغز خود رها شود، آن را در مدرسه شبانه روزی Bullworth Academy ثبت نام می کند. البته قبلا بارها و بارها جیمی از مدارس مختلف به دلیل تخلفات زیادش اخراج شده بود و به نظر می رسد که Bullworth آخرین امید مادر جیمی برای آزادی از دست او باشد!

جیمی وارد مدرسه می شود و همان ابتدا با مدیر مدرسه ملاقات می کند. سپس با بخش های مختلف مدرسه آشنا شده و شروع به کشیدن نقشه برای بهم ریزی نظم مدرسه می کند! پس از گذشت چند روز جیمی باعث یک درگیری در خوابگاه پسران می شود و در همین حین با Gary Smith پسری زرنگ و البته شرور آشنا می گردد؛ کسی که به بهترین دوست جیمی تبدیل می شود و ماجراهای هیجان انگیزی را در طول بازی رقم می زند.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

4 نکته برای ایستادن واسه چیزی که به آن باور دارید
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)