Watch-Dogs
کسب درآمد دلاری در ایران

در اکتبر سال 2012، شخصیت اصلی داستان ما یعنی Aiden Pearce و مربی او Damien Brenks، یک بانک الکترونیکی تقبلی در هتل Merlaut راه اندازی می کنند. Aiden، با کمک تلفن هوشمند خود، پول ها را انتقال می دهد. در طول این دزدی، آن ها با یک فایل عجیب رو به رو می شوند و متاسفانه هشدار حضور هکر های دیگر فعال می شود!.

Damien تلاش می کند که هکر را پیدا کند. Aiden، برای اینکه خانواده اش در امنیت نبودند وحشت داشت. به همین دلیل همراه با خانواده خود از جمله: Nicole (خواهر او)، Lena و Jackson (فرزندان او)، برای فراهم کردن امنیت آن ها به مسافرت رفت. اما در راه، دو مرد قاتل که استخدام شده بودند تا جلوی ماشین Aiden را بگیرند و او را از ماشین بیرون بیاورند ناگهان ظاهر شدند. یکی از مردان قاتل، Maurice Vega، طوری شلیک کرد که باعث چپ کردن اتومبیل گردید. همین امر سبب شد که یکی از فرزندان Aiden یعنی Lena، به کما برود و پس از دو ماه فوت کند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

یک سال بعد، Aiden، با لقب های The Fox یا The Vigilante شناخته شد. Aiden، یکی از آن دو مرد قاتل یعنی Maurice را در منطقه میدان پارکر شناسایی کرد. پس از بازجویی های بی ثمر در رابطه با پیداکرن و دنبال کردن کسی که Maurice را استخدام کرده بود، قهرمان داستان ما Maurice را در دستان Jordi chin، هنگامی که ctOS را هک می کرد رها کرد تا با استفاده از او بتوانند از آنجا فرار کنند (در نهایت Aiden یک انتخاب خواهد داشت تا Maurice را بکشد یا نکشد).

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

سیستم مورد نیاز بازی Watch Dogs: Legion
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)