Until-Dawn
کسب درآمد دلاری در ایران

هنگامی که هشت رفیق صمیمی، در کوهستان های دور دست، به دام افتادند و به اشتباه یک راه نادرست را انتخاب کردند، همه چیز تغییر کرد آن هم به سمت صحنه های شیطانی و همین امر موجب شد که آن ها فکر کنند، تنها نیستند و شخصی هست که آن ها را تحت نظر دارد. حال می خواهیم یک داستان محنصر به فرد را در این پست شرح دهیم.

در ماه فوریه 2014، ده رفیق دوست داشتنی، سام (Sam)، جاش (Josh) به همراه دو خواهر دو قلو خود از جمله؛ هانا (Hannah) و بث (Beth)، مایک (Mike)، جسیکا (Jessica)، امیلی (Emily)، مت (Matt)، اشلی (Ashley) و در نهایت کریس (Chris). این ها همه، اشخاصی هستند که بعضی از آن ها به سرنوشت بسیار وحشتناک دچار خواهند شد!.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

متاسفانه، همه آن ها در منطقه Blackwood Pines دچار مشکلات شده اند، این منطقه واقع در کوه های واشنگتن می باشد. بزودی با مناطقی با عنوان های Blackwood بیشتر آشنا خواهیم شد!. در هنگام برگذاری جشن، تمامی دوستان، بی هوش می شوند!.

در طول بی هوش شدن، سام، تلاش می کند به هانا هشدار دهد. ناگفته نماند که هانا، یکی از شخصیت های زن جوان بازی، روابط های عاشقانه با Mike داشته بود. هانا، از کابین یا خوابگاه یا اتاق کوچک به سرعت خارج می شود و به سمت جنگل پوشیده از برف می رود!. بث (Beth)، خواهر هانا، به دنبال هانا می رود و او را به نوعی دنبال می کند.

متاسفانه بث، خواهر خود را در گوشه ایی در حال گریه کردن پیدا می کند و سعی می کند او را دلداری دهد. ناگهان، یک صدای فوق العاده وحشتناک در قالب خشونت می شنوند!، سپس خیلی سریع شروع به دویدن کردند و نمی دانستن که به کجا می روند. همچنین مطلع نبودند که چه کسی آن ها را تعقیب می کند یا می ترساند.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

نوستالژی: Super Mario 64
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)