The-Witcher-3
کسب درآمد دلاری در ایران

همان طور که می دانیم The Witcher 3، ادامه داستان مجموعه قبلی بازی های witcher یعنی The Witcher 2 می باشد. در ابتدای عنوان The Witcher 3، بازی با رویای شخصیت اصلی یعنی Geralt، داخل خواب شروع می شود، این رویا درباره Kaer Morhen است، منظور از این اسم، مدرسه قدیمی Geralt، که در دوران گذشته نابود شده است می باشد.

Yennefer، یک زن عفریته هست، او علاقه بسیار زیادی به شخصیت اصلی بازی یعنی Witcher یا همان Geralt دارد. حال همین زن یعنی Yennefer، از دخترخوانده Geralt، بسیار متنفر است. نام دخترخوانده، قهرمان داستان ما Ciri می باشد. ناگفته نماند که Geralt دخترخوانده خود را پیداکرده و نزد استاد دخترخوانده خود، Vesemir می برد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

وقتی که Geralt از خواب بیدار می شود، تازه متوجه خواهد شد که فقط یک رویای بسیار بد دیده است و درحال سفرکردن با استاد خود Vesemir، برای پیداکردن Yennefer هستند. حال قصد داریم، این خواب را به صورت کامل شرح دهیم. هنگامی که آن دو درحال پیداکردن Yennefer داخل روستای Temerian هستند، یک Griffin (شیر) را برای فرمانده NilfGaardian نابود می کنند. پس از آن به صورت اتفاقی، همان زن عفریته یعنی Yennefer، دو شخصیت Geralt و Vesemir را پس از یک حادثه داخل میخانه پیدا می کند. Yennefer به Geralt، می گوید که پادشاه NilfGaard ها یعنی شخصیت Emhyr Var Emeris او را به سوی Vizima احضار کرده است.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

اسپویل!: بررسی داستان بازی Just Cause 2
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)