ToeJam-&-Earl
کسب درآمد دلاری در ایران

ToeJam & Earl از آن بازی های قدیمی و نوستالژیکی است که خیلی از ما خاطرات فراموش نشدنی با آن داریم. احتمالا شما هم اگر قبلا کنسول مگاداریو سگا داشتید، با ToeJam & Earl آشنا هستید. در ادامه این بازی قدیمی و دو دنباله اش را بیشتر به شما معرفی می کنیم.

ToeJam & Earl

ToeJam & Earl یکی از بازی های خاطره انگیز کنسول مگادرایو سگا است. این بازی که در سال 1991 و توسط استدیوی Johnson Voorsanger Productions ساخته شده، داستان دو موجود عجیب و غریب فضایی را روایت می کند که سفینه آنها روی کره زمین سقوط کرده است و حالا برای پیدا کردن قطعات سفیه و فرار از زمین باید مراحل مختلف بازی را پشت سر بگذارند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

«توجَم» و «اِرل» نام این دو فضایی بزله گو و مسخره است. توجم یک موجود قرمز است که سه پا دارد و ارل یک چاقالوی نارنجی رنگ است. توجم یک مدال طلایی بزرگ به گردن دارد و کلاه لبه دار بیس بالش را برعکس روی سر می گذارد، درحالی که ارل از یک عینک دودی بزرگ استفاده می کند. در طراحی ظاهر شخصیت های بازی تاثیرات زیادی از فرهنگ خیابانی دهه 1990 امریکا گرفته شده است. قهرمانان ما باید در مکان و محیط های مختلف زمین به دنبال قطعات جدا شده سفینه فضایی شان بگردند تا بتوانند با سرهم کردن آنها، سفینه را بازسازی کرده و به سیاره خود یعنی «فانکوترون» برگردند. البته دشمنان زمینی هم بیکار ننشسته اند و پیوسته برای این دو مزاحمت ایجاد می کنند؛ دشمنانی مثل همستر های بزرگ، صندوق های پستی غول پیکر، مرغ هایی که گوجه فرنگی شلیک می کنند، لولوها و …

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

نوستالژی: Monkey Island
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

 

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)