Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Pain
کسب درآمد دلاری در ایران

به دنبال نابود شدن MSF، توسط سازمان Cipher (میهن پرستان یا The Patriots)، رئیس بزرگ یا همان شخصیت داستان بازی ما، John به کما رفت. او نه سال بعد، یعنی سال 1984 بیدار شد. در نتیجه، یکی از مردان سازمان Cipher با نام Quiet، برای کشتن او اقدام کرد.

خوشبختانه John توسط یک فرد مرموز با صورتی پانسمان شده که Ishmael نام داشت نجات پیدا کرد. در طول فرار کردن از بیمارستان، آن ها توسط سربازان Cipher مورد تیر اندازی قرار گرفتند. پس از فرارکردن، ناگهان Ishmael ناپدید شد، John همراه با شخصیت Resolver، منطقه را ترک کرد. حال او به عنوان یک سرباز مزدور در شرکت Diamond Dogs فعالیت می کند. این شرکت توسط آقای Kazuhira تاسیس شده بود.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در طول پیداکردن مدارک درباره Cipher و گسترش دادن کمپانی Diamond Dogs در منطقه ایی دور از ساحل یعنی در نزدیکی Seychelles، قهرمان داستان ما یعنی همان John به همراه سربازان مزدور درحال رشد خود، در جنگ شورشی افغان ها درگیر شدند. John تصمیم گرفت که شخصیتی به نام Quiet را استخدام کند.

او دارای توانایی های خارق العاده و قابل تحسین می باشد. دکتر Huey Emmerich، یک دانشمند سابق کمپانی MSF است. شخصی که به مرور، به ماجرای نابود شدن MSF مظنون شده است. شخصیت Eli، یک بچه کینه ایی انگلیسی است که سعی می کند گروهی از بچه های فراری را جمع کرده و سپس آن ها را فرماندهی کند و آموزش های خاصی به آن ها دهد.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

12 چیزی که حتی بهترین رهبر‌ها هم ممکن است فراموش کنند
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

 

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)