Just-Cause-2
کسب درآمد دلاری در ایران

بازی Just Cause 2 چهارسال پس از اولین نسخه مجموعه بازی های Just Cause در قالب شخصیت اصلی داستان بازی یعنی Rico Rodriguez منتشر گردید. یکی از مهم ترین عملیات آژانس، در Panau شروع می شود، یک جزیره واقع در دریای جنوب شرق آسیا. جزیره Panau توسط شخصی به نام Pandak Panay، تحت کنترل قرارگرفته بود و در واقع Pandak ریس جمهور این جزیره می باشد. وی یک فرد دیکتاتور است که روابط خود را با آمریکا قطع خواهد کرد آن هم به دلیل اینکه یک ضدآمریکایی می باشد.

ماموریت اصلی Rico، برکنار کردن Panay از مقام فعلی خود یعنی ریاست جمهوری و همچنین کشتن استاد قدیمی او با نام Tom Sheldon می باشد. Tom، همان شخصیست که آژانس از او می ترسد آن هم پس از ناپدید شدن وی در طول تغییر رژیم. در جهت پیداکردن شلدون، ریکو با متحدین خود به همراه سه گروه جنایتکار برجسته شروع خواهد کرد. اولین گروه جنایتکاران بر روی جزیره، the Roaches نام دارد، یک اتحادیه سازمان یافته جرایم است. دومین گروه، the Reapers می باشد. یک گروه سوسیالیستی شورشی است. اما آخرین گروه که Rico به کمک آن ها نیاز دارد Ular Boys هستند. یک گروه شورشی افراطی و مخالفان نفوذگران خارجی می باشند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

ریکو به اندازه کافی اطلاعات درباره پیداکردن شلدون جمع کرده است. Sloth Demon فروشنده ایی از بازارسیاه که بیشتراوقات به ریکو درباره اطلاعات باندها و گروه ها زنگ می زند و در مقابل سلاح ها و ماشین های ریکو را فراهم می کند. ریکو گمان می کرد که شلدون (Sheldon) یک فرد دغل باز نیست و شلدون به ریکو گفته بود که ادامه دادن موجب هرج و مرج در جزیره Panau خواهد شد.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

اسپویل!: بررسی داستان بازی Overwatch
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)