Gears-of-War-4
کسب درآمد دلاری در ایران

Gears of War 4 یک بازی تیراندازی سوم شخص است که توسط شرکت The Coalition ساخته و توسط Microsoft Studios برای ویندوز و ایکس باکس وان به انتشار رسیده است. این بازی پنجمین بازی از سری بازی‌های چرخ دنده‌های جنگ می‌باشد و همچنین اولین نسخه‌ای که توسط شرکت Epic Games طراحی نشده است.

رهبر اتحاد اصلاح طلب از دستورات دولتی، نخست وزیر Jin، یاد‌آور بیست و پنجمین سالگرد پیروزی انسان‌ها بر لوکاست‌ها می‌باشد. در همین حال، یکی از رئیس‌های بازنشسته مراسم، جنگ‌های گذشته در Emergence Day, and Anvil Gate و Aspho Fields را بازگو می‌کند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در همان حال J.D. و Del به تازگی COG را بعد از مخالفت کردن با سیاست‌های سخت Jin، خالی از سکنه کردند و به گروهی از مخالفان به رهبری Reyna، برای اینکه به روستای خود کمک کنند, پیوستند، J.D. و Del تصمیم گرفتند تا به یکی از متحدان COG که در دست ساخت و ساز است یورش ببرند تا یک فرد خاص و ماهر را بدزدند. آن‌ها به همراه Kait، دختر Reyna و Oscar، یک چرخ‌دنده قدیمی و کهنه سرباز جنگ لوکاست، کارشان را شروع کردند. هرچند که مجبور به جنگ با سرباز‌های رباتیک جدید COG’s بودند، J.D. و گروهش موفق شدند تا فرد ماهر را بدزدند و به روستای‌شان فرار کنند و برگردند. سپس با Jin مواجه شدند (تماس تصویری توسط یک DeeBee) که آن‌ها را به دزدیدن مردمش متهم کرد و همچنین قبل از حمله کردن به روستا، دست به گیج کردن آن‌ها زد. J.D. و دوستانش موفق شدند نیرو های Jin را به عقب بکشانند و دست به شروع کار برای تعمیر ژنراتور روستا بزنند. هرچند در اواسط تعمیر کردن، موجودات ناشناخته‌ای به روستا یورش بردند، آن‌ها همه افراد را به علاوه Reyna و Oscar اسیر کردند. به عنوان آخرین کارش، Reyna J.D. را قفل و زنجیر می‌کند، و Kait را نیز داخل نیروگاه نگه می‌دارد تا از آن‌ها محافظت کند.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

دستور پخت غذای وگان: چیلی وگان
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)