Gears-of-War-4
کسب درآمد دلاری در ایران

Gears of War 4 یک بازی تیراندازی سوم شخص است که توسط شرکت The Coalition ساخته و توسط Microsoft Studios برای ویندوز و ایکس باکس وان به انتشار رسیده است. این بازی پنجمین بازی از سری بازی‌های چرخ دنده‌های جنگ می‌باشد و همچنین اولین نسخه‌ای که توسط شرکت Epic Games طراحی نشده است.

رهبر اتحاد اصلاح طلب از دستورات دولتی، نخست وزیر Jin، یاد‌آور بیست و پنجمین سالگرد پیروزی انسان‌ها بر لوکاست‌ها می‌باشد. در همین حال، یکی از رئیس‌های بازنشسته مراسم، جنگ‌های گذشته در Emergence Day, and Anvil Gate و Aspho Fields را بازگو می‌کند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در همان حال J.D. و Del به تازگی COG را بعد از مخالفت کردن با سیاست‌های سخت Jin، خالی از سکنه کردند و به گروهی از مخالفان به رهبری Reyna، برای اینکه به روستای خود کمک کنند, پیوستند، J.D. و Del تصمیم گرفتند تا به یکی از متحدان COG که در دست ساخت و ساز است یورش ببرند تا یک فرد خاص و ماهر را بدزدند. آن‌ها به همراه Kait، دختر Reyna و Oscar، یک چرخ‌دنده قدیمی و کهنه سرباز جنگ لوکاست، کارشان را شروع کردند. هرچند که مجبور به جنگ با سرباز‌های رباتیک جدید COG’s بودند، J.D. و گروهش موفق شدند تا فرد ماهر را بدزدند و به روستای‌شان فرار کنند و برگردند. سپس با Jin مواجه شدند (تماس تصویری توسط یک DeeBee) که آن‌ها را به دزدیدن مردمش متهم کرد و همچنین قبل از حمله کردن به روستا، دست به گیج کردن آن‌ها زد. J.D. و دوستانش موفق شدند نیرو های Jin را به عقب بکشانند و دست به شروع کار برای تعمیر ژنراتور روستا بزنند. هرچند در اواسط تعمیر کردن، موجودات ناشناخته‌ای به روستا یورش بردند، آن‌ها همه افراد را به علاوه Reyna و Oscar اسیر کردند. به عنوان آخرین کارش، Reyna J.D. را قفل و زنجیر می‌کند، و Kait را نیز داخل نیروگاه نگه می‌دارد تا از آن‌ها محافظت کند.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

نوستالژی: ToeJam & Earl
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)